Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol/hogyan lehet mostanában...

Hol/hogyan lehet mostanában ismerkedni? Szerintetek ez olyan dolog, ami általában spontán történik, vagy pedig utána kell menni, ha párkapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, lány vagyok:)
2014. szept. 21. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor utána kell menned. Ha nő, akkor meg csak várnod kell a csodára.
2014. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már úgy értem, hogy célirányosan mennem kellene olyan helyekre, ahol mindez bekövetkezhet? ez olyan fárasztó egy idő után:) tapasztalataim szerint bulikban például semmi esély erre
2014. szept. 21. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az " utána kell menni" dolog igaz is, meg nem is.

Olyan helyekre menj, amit szeretsz. Olyan tevékenységet folytass, amiben örömöd leled.


(Én judo edzésen ismertem meg a barátomat. az már csak plusz volt, hogy ő is rocker.)

2014. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát otthon ülve a kanapén nehezen fog összejönni.

Azon kívül meg mindenhol megvan rá az esélyed.

2014. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig akkor jött valaki, mikor nem számítottam rá, de ehhez társasági életet kellett élnem, és többször kimozdulni. Úgyhogy én azt mondanám, mindkettő igaz egyszerre. :)
2014. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és annyi, hogy lányként azért könnyebb dolgod van.
2014. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Összejöhet random is, de ha csak a sült galambot várod, csak magadnak róhatod fel, ha egyedül maradsz.
2014. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!