Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az valami betegség, ha nem...

Az valami betegség, ha nem találom magam helyesnek, annak ellenére, hogy van visszaigazolás mások részéről?

Figyelt kérdés
Vagyis pl. facebookon sok lájk van a képeimen, mindig kommentelnek alá, sokan mondták már, hogy jóképű vagyok, ennek ellenére nem igazán szeretem magam, önértékelési problémáim vannak. Kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok! 19/F

2015. jan. 1. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz az önképed. Régebben, kisebb korodban nem csúfoltak? (a gyermeki lélek nagyon érzékeny :) )

A facebook amúgy nem sokat számít, remélem azon kívül is van életed.

De ha azt mondják, helyes vagy, higgy nekik:D Ha pozitív vagy, akkor te is máshogy fogod látni magad.17/L

2015. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak önbizalom hiány. Higgy jobban magadban.
2015. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, amikor elkerültem gimibe, nem tudtam beilleszkedni, nem jöttem ki jól az osztálytársaimmal, azóta van ez, nagyon rossz érzés
2015. jan. 1. 22:40
 4/4 vanessza2000 válasza:
Én is olyan vagyok mint a kérdező.Mindenki azt mondja,hogy csinos vagyok,de szerintem nem.Egy srác is mondta,hogy jól nézek ki ahhoz képest,hogy 16 leszek.
2015. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!