Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az velem hogy ha...

Miért van az velem hogy ha valami várva várt nap elmúlik akkor eszméletlen szomorú leszek? (lennt)

Figyelt kérdés

A téliszünetet is annyira vártam, az osztálykarácsonyt, a karácsonyt és a szilvesztert is és most meg annyira szomorú vagyok hogy legszívesebben sírnék amiatt, hogy vége van. Ugy visszatekerném az időt az osztálykarácsonyra amikor megleptük egymást vagy mikor pókereztünk mikor egész nap sütött a nap, meg mikor karácsony elött beiglit sütöttünk a Mamámmal de sajnos ez nem lehet. Most meg jön ez a felvételis időszak a mi általános iskolánkban meg "érettségi" van ugyhogy azért is stresszes lesz ez a 6 hónap ugyhogy teljesen le vagyok lombozódva. Ez normális hogy ezek az egyszerű dolgok engem ennyire megviselnek? Vagy mindenkinél más?

Légyszíves normális válszokat nincs szükségem a bunkó emberekre pláne most nem!


2015. jan. 1. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra a szilveszter vége azt jelenti, hogy el kell kezdenem a házikat, beadandókat írni. Nagyon vártam a 31.-ét, bár nem úgy sikerült, ahogy terveztem, de mikor hazajöttem, le voltam lombozódva, mert innentől vége a lazulásnak. Próbálj a következő olyan napra gondolni, amit vársz, lehet egy egyszerű program a barátokkal, és máris nem lesz olyan kilátástalan az idei év.
2015. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ezekre a különleges napokra koncentrálsz.

Próbáld meg felfedezni a mindennapok örömeit. Stresszes lesz ez a 6 hónap, DE: "Tegnap volt szilveszter, az milyen jó volt." "Ma elmentünk moziba, láttam egy nagyon jó filmet" "Kaptam egy nagyon finom csokit" "Reggel sulibamenet találkoztam _____-val, és milyen jót beszélgettünk" "Nagyon izgultam de ötös lett a dolgozatom"

Ilyeneket. Mindenhol ottvannak, csak meg kell látni őket. :)

Van egy szép dal, ami erről szól, ha érdekel (és tudsz angolul): https://www.youtube.com/watch?v=5KrYLuvlXO8

Ha kell szöveg: [link]

2015. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)))
2015. jan. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!