Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban a legtöbb ember...

Valóban a legtöbb ember megelégszik ilyen kevéssel az életben, vagy csak egy ponton félresiklik az életük és elfogadják a vereséget?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy igaz-e, hogy a legtöbb embernek a célja az életében az, hogy megtalálja a párját, és azután családot alapítson. Valójában is ez a céljuk az életben, vagy csak nem tudtak többet elérni és feladták?
2015. jan. 2. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom, hogy azt amire a legtöbb ember vágyik könnyű lenne megvalósítani, hanem az, hogy nem lelném örömöm ebben az tevékenységben.
2015. jan. 2. 22:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor neked mi a célod az életben?
2015. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mivel szerintem nincs családod ezért szerintem nem tudhatod hogy örömödet lelnéd benne avagy sem! Én is tudod mennyi mindent gondoltam hogy biztos igy meg úgy van és tuti nem meg én, pont én! És az élet mindig bebizonyította az ellenkezőjét!
2015. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem még ennyi célom sincs.
2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bízok annyira magamban, hogy el tudjam dönteni, hogy vágyok-e családra vagy sem. Ha nem lenne legalább ennyi önbizalmam lehet, hogy én is azon kapnék, hogy hirtelen félresiklott az életem.
2015. jan. 3. 22:45
 16/17 anonim ***** válasza:
De arra még mindig nem válaszoltál, hogy akkor mit jelent neked az, hogy NEM siklott félre az életed? Szóval mit szeretnél elérni? Pénz, gazdagság?
2015. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rengeteg célom van, de a legtöbb a tudással kapcsolatos.
2015. jan. 10. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!