Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen konkrét jelek mutatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen konkrét jelek mutatják azt, ha egy 30-40-es férfi csupán gyereket akar egy nőtől és nem családot? Érdemes egy nőnek ilyesmit bevállalni?

Figyelt kérdés

Olyan esetekre gondolok, mint pl. egy férfi eszköznek szeretne gyereket (a saját szüleit lenyugtatni, feszíteni vele a haverok előtt, a komoly férfi image látszatát megőrizni) legyen szó csupán a gyerek saját nevére vevésről (kihagyva az édesanyát teljesen), vagy pedig csupán 1-5 éves házasság tervezésére.

A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. dec. 18. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Megmondom őszintén sokféle esettel találkoztam már, de az általad említettel még soha az életben.
2014. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen férfiről még nem is hallottam, ez inkább egyes nőkre jellemző.

Férfiak nem szoktam "feszíteni" a haverok előtt gyerekkel, nem is veszik csak úgy a nevükre, nem jellemző, hogy egyedül akarnának nevelni egy gyereket.

2014. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de még ha ilyenekre is kellene neki a gyerek, akkor sem logikus, hogy lepattintaná az anyát...nem pelenkázásra, leckeírásra vágyik a kölökkel, hanem kirakatba akrja tenni...az lenne logikus, hogy olyannak csinál esetleg akit irányíthat
2014. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne lenne! Sok ilyen férfi van, nagyon sok. Összejön a nővel ,a nő terhes lesz ,a férfi dobbant. Gyerekgyártás ösztöne letudva, utódnemzés szaporodás megvolt ,igaz hogy így vagy úgy vagy sehogy fizetgethet gyerektartást,hetente havonta megtekintheti a gyerekét, de az még mindig kevesebb kötöttséggel jár mint együtt élni az anyjával és nevelni hurcolni a családot ide oda. Közben éli világát és nőzik iszik züllik ezerrel.
2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj,de ez az év vicce..

férfiak feszítenek a haverok előtt egy gyerekkel ? Sokan egy válás után szabályosan el is felejtik,hogy vannak gyerekeik.

Nem mindig,de többségében a férfiak a gyerekvállalásról semleges véleménnyel vannak,belemennek a nő hatására,aztán rájönnek hoigy nem buli,megunják. A nők mániája ,hogy gyerekcsinálásra keresnek tenyészbikát maguknak,nem fordítva,ez egyáltalán nem reáliks félelem.

2014. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egyébként hogy jött a gondolat?

ha évek óta együtt éltek, el is vesz, aztán jön a gyerek, akkor valószínűleg nem kell félni attól amit leírtál...hubelebumm félév egy év után beleugrani ezért rizikós

2014. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Naponta látom ezen az oldalon, hogy a két nem képviselőinek fogalma sincs a másik nem működéséről. De ez a kérdés túlmegy minden eddigi tapasztalatomon.

A férfi nem így van bedrótozva, kérdező!

Először is barmira nem mindegy neki, hogy a gyerekét (A SAJÁT GÉNJEIRŐL beszélünk!) milyen nőtől fogja megkapni. Másodszor a férfi nem nő, hogy játszmázzon! De ha megtenné is, nézzük logikusan: Harmadszor hol érné meg egy férfiembernek az, hogy 25 évre lekösse az energiáit, pénzét, idejét (a teljes fiatalságát) a gyerekére?

Nem, kérdező. Ilyen férfit nem hordott még hátán a föld.

2014. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Aú, a francba! Már elküldtem a választ, amikor rájöttem, hogy melléfogtam. Egy homoszexuális ugyanis, aki szégyelli a beállítottságát, megteheti mindezt.

Bocsi.

2014. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig igenis léteznek ilyen férfiak! A saját anyósom figyelmeztetett esküvő UTÁN, h vigyázzak a fiával, Nehogy olyan legyen, mint az Apja. Házasság? Pipa. Gyerek? Pipa. Ennyi. Nem több. Nem mondom, a Férjem jó apa és a barátai közt neki lett először gyereke, akire azt hiszem büszke, de mint család mennyire fontos neki? Inkabb a munka. Általában hétköznap csak 1 órára látja a gyereket, többször nem is találkoznak. Hétvégén is dolgozik sokszor. (saját cég) Persze, persze, a családért teszi, de nekem akkor kellett volna felnyílnia a szememnek, amikor még házasság előtt azt mondta, neki az első a munka meg a pénz (nem én pl...) :(
2014. dec. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, apósom Ugyanígy élte le az életét azzal együtt, h a fia azt mondta Sosem beszélgetett az apjával, az Sosem volt otthon egyébként sem. (nem váltak el)
2014. dec. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!