Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék nyugodt ember?

Hogyan lehetnék nyugodt ember?

Figyelt kérdés
Amúgy sem vagyok valami okos ember, de az idegességem elront mindent. Nem tudok beilleszkedni egy helyre vagy egy csoportba. Mindig feszült és ideges vagyok, leblokkol az agyam, nem tudok gondolkodni, nem tudok értelmesen beszélni, csendes vagyok, vagy hülyeségeket mondok. Hiába csinálok bármilyen figyelemelterelést, légzőgyakorlatot, mindig a torkomban dobog a szívem, sosem tudok az a felszabadult és nyugodt ember lenni mint itthon. F

2015. jan. 4. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyel meg 10 kilo idegselytet.sajnalom de jobb otletem nincs ://
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy hívják szociális fóbia. Egyfajta pánikbetegség. Kérhetsz segítséget.
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sejtet* elnezest
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válasz önmagában sem volt vicces, inkább kínos, de így, hogy javítva lett rajta, még rosszabb... Relaxálj egyébként, járj ki a szabadba, a városi park nem számít annak. Esetleg pszichológus.
2015. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter tud segíteni. Én is így vagyok, ez miatt teljesen egyedül. Menj nem szégyen, ne légy olyan gyenge mint én. Ezt az iszonyatos lelki fájdalmat legnagyobb ellenségemnek se kívánom .
2015. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, iszonyat rossz. Annyit sikerült elérnem hogy 55%-ban nem érdekel. Ügyetlen vagyok, nem bírok értelmesen beszélni, leblokkolok, feszült vagyok, ideges, sz*r az egész, csak nem foglalkozom vele.
2015. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!