Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ez most zaklatás? Vagy valakivel már volt ilyen? Hogy oldotta meg hogy abba hagya a másik fél a zaklatást?!

Figyelt kérdés

Van egy fickó úgy apám körüli 50 kb minden reggel egy busszal jövök vele. Pár éve költözőt oda ahol én lakom először tök kedves volt (azt hittem barátkozni akar) mindig foglalt helyet a buszon beszélgetünk meg minden. Kb 2 éve azt mondta nagyon szeret és meg fogta a kezem egész úton fogta még bennem értünk a városban én legszívesebben kihúztam volna a kezem de nem igazán hagyta féltem meg minden meg voltam rémülve mert velem még ilyen sose történt ezért is nem kezdtem el kiabálni olyan volt mint ha meg bénultam volna! Már 3 éve van lassan barátom nem fogadta jól hogy ezt csinálta fickó azóta szét akarja verni a fejét! Én viszont nem akarok botrányt azóta a fickó már el hívót sütiz én meg egyszerűen nem tudtam nemet mondani a telefonszámom is tudja Új év másnapján fel is hívót nem vettem fel a telefont ott volt a barátom is ő fel akarta venni hogy meg monya a faszinak hogy hagyón békén!

Ma reggel megint találkoztam vele de olyan hányinger fogót el mikor meg láttam...most is kérdezte mikor megyünk sütizni én meg mondtam nem tudom...meg hogy miért nem vettem fel a telefont én meg mondtam a barátomnál voltam! Azt mondja meg érti hogy nem vettem fel meg hasonlók...


Most mi csináljak?

Én egyszerűen nem tudom kezelni ezt az egészet!


(szeretnék normális válaszokat kapni elégé fel vagyok még zaklatva tudom hogy az én hibám mert még nem küldtem el a F@sszb@)


21 L



2015. jan. 5. 07:09
 1/7 Shadee ***** válasza:
100%
Hunyd be a szemed, és hagyd hogy a pasid intézze a sorsát. Ha már te egyszer képtelen vagy elküldeni... :) Ha meg megrémít pláne véget kell neki vetni. Vagy szólj a szüleidnek. Esetleg tegyél rendőrségi feljelentést a legvégső esetben, bár nem hiszem hogy komoly lenne a dolog.
2015. jan. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

" a fickó már el hívót sütiz én meg egyszerűen nem tudtam nemet mondani "


-ott legbelül,teneked ínyedre van ez a fickó.......

2015. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ebben mi lenne a zaklatás? Megengeded, hoyg fogja a kezed, elmégy vele sütizni, telefonálgatsz vele - itt csakis TE vagy a hibás.
2015. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha neked ez kellemetlen végy erőt magadon és mond meg a fickónak,hogy te nem akarsz tőle semmit.De ahogy te is írtad igen te vagy a hibás mert az ellenkezőjét mutattad.Pl: nem adnám meg neki a számom,nem sütiznék stb.
2015. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmi aluli válaszokat!

Hát képzeljétek k@rvára nem élvezem ezt! Nem járok vele sütizni nem beszélek vele telefonon ő hívogat valahonnan meg szerezte a számom!

Attól meg ha egy férfi felpofoz egy nőt az nem férfi ha nem féreg!

2015. jan. 5. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy megsértődve,a leírásod alapján nem olyan jeleket küldtél a fickónak mint akit nem érdekel a közeledése.

És ha sértő ha nem a válaszom,neked kell pontot tenni az ügy végére és nem másnak.Egyszerűen állj elé és mond meg neharagudjon,ha félre vezetted,de te nem akarsz tőle semmit és ne hivogasson.

2015. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én tettem ki.


Ha van kérdésed írhatsz,hasonló cipőben járok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!