Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket a Gyakori kérdésekben...

Titeket a Gyakori kérdésekben melyik téma/kérdés fajta zavar vagy találtok furának és látjátok esetleg hogy gyakran megismétlik az adott témával kapcsolatos kérdést?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"lehetek terhes"?
2014. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehetek terhes? kérdéscsoporton belül:

"negatívat teszteltem, de ugye terhes vagyok?" illetve a "jövő hétre nem várom, ugye terhes vagyok?"


Illetve nagyon nem szeretem az olyan kérdéseket, amikor olyan konkrét dologra kérdeznek rá, amit ha gyk helyett gugli keresőbe írnának be 10X gyorsabban megkapnák a választ.

2014. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott:


"Mit adjak ajándékba a anyámnak/apámnak/barátomnak/valakinek?" (így nulla háttérinfóval)

2014. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a kedvencem... "mit jelenthet ez az álom?"
2014. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A családi kapcsolatok téma alapból, de azon belül leginkább az "elváljak a férjemtől"? Mintha tudnánk róluk bármit is egy ilyen fontos kérdés "eldöntéséhez"
2014. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem az egesz humor tema zavar, szerintem teljesen felesleges.
2014. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem a családi kategóriában feltett nagyon sok-sok KAMU kérdés zavar. Fölöslegesen elveszi a válaszolók idejét, és az idő drága, én azt is sajnálom, hogy megnyitom és elolvasom. Általában egy erőltetett, blikkszintű kitalált sztori, hergelő fűszerrel megszórva. (A humorban viszont vannak jó dolgok, ami a válaszolókat is humoros válaszra készteti)
2014. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezotéria összes
2014. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar csak furcsállom azokat az "Ez válóok?" típusú kérdéseket. Csak egy példa: pl "a férjem nem hajtja le a WC ülőkét. Ez válóok?" Van egy teljesen banális helyzet amit egy párkapcsolatban 10 perc alatt le kéne tudni rendezni. Ehelyett az illető feltesz egy kérdést a neten, úgy beállítva azt, mintha hullát talált volna a frigóban. És akkor mintha csak egy okot keresnének, hogy "Na végre erre rá lehet fogni, most már elhagyhatom!" odabiggyesztik mögé, hogy "Ez már válóok?". Ha rosszul érzi magát az ember egy kapcsolatban akkor lépjen, ne elméleteket/okokat gyártson, sszvsz.
2014. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Mit jelent ez az álom". Szinte mindennapos és fölösleges kérdés. Jobban jár, ha elolvas egy álmos könyvet, mert úgyis mindenki az éppen aktuális érzelmi világából indul ki.

A másik ami zavar, ha olyan jellegű a kérdés, hogy egy google kereséssel gyorsabban kapna választ.

Pl. Tudtok Mucsajrücsügén állatorvost? Nem, nem tudunk, az ilyenek nincsenek is nyilvántartva. Csak azt tudnám hogy boldogultak az emberek, amikor még nem volt gyk.

A gyk szerintem leginkább véleménykérésre alkalmas, adatkérésre meg ott a google és a telefonos ügyfélszolgálat.

Ilyenek is szoktak lenni: Mi a Dr. xy telefonszáma? Hát tényleg a mai világban nem is létezik doktor, akit ne lehetne megtalálni a neten, de tényleg.

2014. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!