Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyedüli, aki...

Én vagyok az egyedüli, aki igy gondolkodik? Sose lesz barátom?

Figyelt kérdés

A problémám a következő. 16 éves vagyok, és sose voltam még szerelmes. De mielőtt még lehurrogtok, hadd fejtsem ki.

Egyszerüen nem érzem magam kapcsolat embernek. Nem akarok senki nyakán lógni, és azt se szeretném ha az én életembe szólnának bele. Szeretnék a barátaimmal lenni és nem csak a pasimmal. Nem szeretem ha valaki hisztis, vagy féltékeny. Én se vagyok az, csak ha jogos, de akkor sem akadok ki, a higgadt megbeszélést tartom előnyben. Egyszerüen mindig kiszerettem pár hét után a fiukból, akikkel együtt voltam. Nem szeretem, ha beleszólnak az öltözködésemben, vagy zenei izlésemben (inkább kényelmes, rocker csaj vagyok, de nem olyan durván) És a másik aggodalmam, hogy én még szüz vagyok.. Képes lenne bárki is várni rám? Mert eddig mindig csak csalódtam.. Mindig csak arra kellettem, mint utólag kiderült.

Van olyan még, rajtam kivül, aki ilyen szabadszellemü? Ne értsetek félre. Sose csalnám meg a barátomat. Nem azért akarom a magánéletet. De szabad akarok lenni, és nem ugy érezni, hogy magához láncol. Mindenben támogatnám, szeretném..de eddig senki :(



2015. jan. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
23 éves fiúként azt mondom, hogy ez teljesen normális. Nem tudom pontosan, hogy milyen fiúkkal volt dolgod, de ha 14-20 évesekkel, akkor nem meglepő, hogy csak szexre mentek. Sok lány belemegy olyan dolgokba, amikbe nem kéne, elveszítik, aztán csak túlvannak rajta és ennyi. Te vigyázol magadra és van egy értékrended. Mondjuk az azért erős túlzás, hogy egy kapcsolatban a nyakadon lógnak. nyilván valamilyen szinten meg kell felelni, de nem mindenben. Neked van egy egyéniséged, stílusod, a párodnak is meglesz. Hidd el, ha szeret, akkor nem fog az öltözködéseddel foglalkozni, hanem úgy szeret, ahogy vagy:)
2015. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Félreértelmezed a szerelmet. Nem ilyenről szól. De majd te is megtapasztalod
2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És nem is csak az, hogy engem szeressenek. Az sokkal jobban esne, ha én tudnék feltétel nélkül szeretni.


Köszönöm a válaszokat.:)

2015. jan. 6. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem :)

Rengetegen vannak, voltak ilyen helyzetben, de hidd el, idővel megtalálod azt aki tényleg szeret téged, és te tényleg szeretheted őt. És az a pillanat mindent megér. Addig pedig ne búsulj, szórakozz jól a barátaiddal, ne örülj neki, hogy senki nem szól bele a dolgaidba. :)

2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki párkapcsolat az egymás feletti kontrollról szól. Ilyen dolgokba valóban tapintatlanság beleszólni, hogy milyen zenéket hallgass, de vannak olyan esetek, ahol a párod jogosan mondja el a véleményét, mert rosszul esik neki, ha kellemetlen szituációba hozod mások előtt vagy félreérthető dolgokat művelsz, szóval jár a kapcsolatod lemondással is, különben véget ér az összes hamar.


Ha találsz olyan srácot, aki nem annyira ragaszkodó és érzelmes, akkor lehet számodra megfelelő kapcsolatod.

2015. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, en ezt tudom is. :) Mindig meghallgatom a velemenyeket, es ha ugy itelem igaza van valtoztatnek/bocsanatot kernek. Meg, nem az hogy ne szoljon bele.. Az jo kapcsolat, ha jo iranyba terelitek egymast, de ne onceluan probaljon megvaltoztatni.

Koszonom szepen, a valaszaitokat ! :)

2015. jan. 7. 00:13
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező!24 éves leszek házas és egy gyönyörű kislány édesanyja!21 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem amit ha szégyen ha nem a férjem vett el!Sok barátom volt de egyik sem komoly,csak diák szerelem ami tartott hol 1 hónapig hol 1 hétig!De jó volt!Szabad szájú,kiabálós,akaratos,és öntörvényű nő vagyok,saját szabályaim szerint élem az életem és, már tizen éves koromban is ilyen voltam!Szóval 16 évesen még ne aggódj azon hogy,szüzesség!A fiúk/férfiak nem ítélnek el azért mert 16 évesen még szűz vagy sőt egy pár évig még legyél is az!Csak akkor add oda magad valakinek ha érez hogy,itt az ideje és, ne divatból mert,általában ekkor érnek az első csalódások!Az meg hogy, a barátaid nem akarod ki zárni az életedből egy fiú miatt érthető,de hidd el ha igazán szerelmes leszel nem fog számítani egyetlen barát sem és senki a világon csak ő!Lehet te ezt nem így gondolod,de az igazi tüzes szerelem ilyen,egy ideig! aztán amikor elég időt töltöttetek együtt majd normalizálódik a helyzet a barátokra is fordítasz időt,ééésss mindenki boldog!Szép fiatal kort kívánok neked,és ne gondolkozz annyit!Szimplán éld az életed!
2015. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!