Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jelszavatok? - Nem...

Mi a jelszavatok? - Nem konkrétan, csak kíváncsi lennék ki hogyan GONDOLKODIK, és MIT állít be.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy az emberek többsége milyen jelszót állít be (citromail, freemail, facebook... fiókok védelmére).


Konkrétabban, hogy valami személyes dolgot (nevek, dátumok, kedvencek, hobbi), vagy valami kézenfekvőt (123456, abcdef), esetleg egy tapintható billentyűkombinációt, vagy csak spontán kitaláltok össze-vissza kis-nagy betűket-számokat?


És persze az is érdekelne, hogy KI TUDNÁK-E TALÁLNI mások (ismerősök, barátok) a jelszavatokat?


Válaszokat előre is köszönöm.



2014. máj. 29. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az én leggyakoribb jelszavam egy olyan összetett angol szó, amit én alkottam. Soha senki nem találná ki, mert a szó nem is létezik :)

Az előtag és az utótag külön persze létezik, de így egyben nem értelmes. Csak nekem tetszik így a hangzása.

2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A jelszavaim valamilyen módon kapcsolódnak hozzám vagy a környezetemhez, mert különben elfelejteném őket vagy összekeverném, hogy hova mivel regisztráltam. Arra azonban vigyázok, hogy kerüljön bele olyan elem, amit még a családtagjaim sem tudnak kitalálni vagy megfejteni.
2014. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Firedoom ***** válasza:

2 jelszavam is van:

-nemmondommeg

-egykettoharomnegyothathetnyolckilenc

Nem hinnem, hogy valaki is feltorne :D

2014. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy csillagkép első három betűje és egy benne található csillag tőlünk való távolsága.
2014. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Warren Scott válasza:

Van három teljes név, három db három jegyű szám és három város a fejemben amiket ha akarnék sem tudnék kitörölni.


Ezek kombinációival alkotok jelszavakat a különböző fiókokhoz, úgy, hogy kétszer ugyanazt a kombinációt nem használom.


Pl: Boston489Jerry

2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Két szó egybefonódása aminek semmi értelme plusz számok. Nem hiszem, hogy valaki rájönne :D.
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számsor, többnyire valamilyen matematikai elven jön ki. De jelenleg csak egy szimpla számsor, teljesen random számokkal.
2014. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ranezesre random kis- es nagybetuk, szamok es irasjelek, ami azonban nekem valami jelentestartalommal bir (kulonben nehezen jegyeztem volna meg).
2014. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja es van olyan is, ami egy-egy ertelmes szo, de "T9-cel leirva". Azaz mintha rendes numerikus billentyuzeten lenne beutve, mint egy regi telefonon smsnel.
2014. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedvenc karakterek neve könyvekből, mangákból, sorozatokból számokkal és különleges karakterekkel pl. & vagy @. Néha váltogatom a kis és a nagy betűket is. Szerintem nem találnák ki, mert ezeket a neveket kiejteni se tudnák a legtöbbet a környezetemben. :)
2014. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!