Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj? Totálisan...

Mi lehet a baj? Totálisan érzéketlen lettem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem tud mélyebb érzelmeket kiváltani belőlem, már egy jó ideje.

Pl az utamba kerül mostanában néhány ISIS videó, ahogy szisztematikusan és módszeresen lövik az embereket halomra, és semmi. Egyszerűen megnézem, magamban leokézom, és nézek tovább más dolgokat a neten.

Nem csak negatív értelemben vagyok ilyen érzéketlen. A héten pl megtaláltam egy fiatal csaj tárcáját a vonaton. Elvittem neki, majdnem a nyakamba ugrott úgy örült neki, hogy minden iratát és a bérletét visszakapta, de én meg nem éreztem, hogy elöntene a jó érzés, hogy jót cselekedtem. Ez gondolkodtatott el.


Totálisan fásult és érzéketlen lettem a külvilágra. Most per pillanat valami aggódáshoz hasonlót kéne éreznem ez miatt, de semmi. fa arccal ülök, és gépelek. Mi a fene történt velem?



2015. jan. 8. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

1. ez vmiféle védekezési reakció

2. nem érdekel semmi (talán vmi csalódás az oka)

3. nincs célod az életben

4. megszokottá vált minden

5. nincs ami boldoggá tenne


De természetesen nem vagyok pszichológus, az biztos jobb és kimerítőbb válasszal tudna szolgálni.

2015. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Borosta2 ***** válasza:
Szokj hozzá én kb érzéketlenül születtem, mondjuk ez itt felénk vidéken nem csoda valahogy ez van sokszor voltam úgy mint te pl amikor középiskolába kerültem egy csaj gondolta beszél velem és kiderült hogy nagy állatbarát meg minden én meg közöltem vele hogy nem vagyok az (konkrétan valahogy azt mondtam hogy előbb öltem disznót mint neki állata lett) erre sírt meg minden meg gusztustalan, lelketlen őrültnek nevezett, de valahogy nem hatott meg egyszerűen mindig csak tettem a dolgom ami épp az utamba került. Ez van fogadd el nem szabad őrlődni az nem használ.
2015. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!