Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan nők, akik valaha kifejez...

Olyan nők, akik valaha kifejezetten szépek voltatok, hogy viselitek az öregedést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fiatalon talán túlzott rajongás is vett körül, ez 40 körül természetesen megszelídült... Normálisan, természetesen viselem, nem ez a gond, most sem vagyok ronda, nem is híztam meg, csak azért nyilván mégsem villognak annyit a tekintetek... Aki hasonló helyzetben volt, nem érzi néha azt, hogy milyen jó lenne, ha tudnák, hogy régen szebb volt? Még ha butaságnak is tűnik ez a gondolat....
2015. jan. 10. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Valahogy így néztem ki.


[link]

2015. jan. 10. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:

van nekem egy idősebb, kicsit elhízott nőismerősöm, - akivel hivatali kapcsolatom van - nem hagyta ki azt a lehetőséget, hogy régi fényképet mutogasson nekem magáról beszélgetés közben, hogy milyen jó nő volt ... tényleg az volt ... de valahogy olyan sajnálni valónak éreztem amikor ezt tette


a korba bele kell nyugodni

2015. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm, erre pl. nem is gondoltam, hogy ettől ilyen fura sajnálni való lesz az ember... Hát igen. mondjuk én nem mutogatnék képet magamról hasonló esetben. Egyébként nőként, vagy férfiként "sajnáltad" szegényt?
2015. jan. 10. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon nehéz lehet, még egy átlagosan kinéző nőt is rajongás vesz körbe fiatalon. És az embernek az a természetes, amit megszokik, és ezt már soha nem kapod vissza, másban kell keresned az örömet, már nem tudod úgy ugráltatni, kihasználni az embereket, hogy napi 24 órában fényezd az egódat, mert ezek az emberek most a 18-25 éves csajok körül ugrálnak, mint a pincsikutya.
2015. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ugráltattam és nem használtam ki senkit, nem ez hiányzik.
2015. jan. 10. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan, nem, a kifejezetten szép nők mindig szerények, sosem önközpontúak, önzőek. Te nem látod az akkori önmagad annak, de az voltál, a genetika meghatározza az életedet. Egy szép ember ezerszer több lehetőséget, segítséget kap, elnézőbbek vele mindenhol, kisebb büntetéseket kap, magasabb a fizetése, stb. Ez bizonyított kutatásokkal.


Gondolj arra, hogy van, aki alapban csúnyának születik, és sose éli át ezt. Vagy betegnek, és egy kórházban éli le az életét. El kell tudni engedni dolgokat néha.

2015. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem férfiként ilyenkor mindig kiül az arcomra a gúnyos mosoly. Egy fiatak ráadásul csinos nő az élettől mindent ingyen és bérmentve kap meg, arról nem is beszélve, hogy többségük egoista és bunkó és ott használ ki mindenkit ahol csak tud, néha úgy, hogy ő maga észre sem veszi, mert ő szép neki ez jár. Az öregedés az élet igazsága az ilyen nők számára, amikor megtudják milyen megdolgozni valamiért. Én nem tudom sajnálni őket, sokkal jobban sajnálom az olyan lányokat, akiknek olyan esztétikai hibájuk, van például nem szép arc, amin nem, vagy csak nagyon nehezen tudnak változtatni. Az ő életük valóban nehéz lehet egy olyan felszínes szépség és pénzközpontú világban, mint amilyenben a fiatal lányok élnek.
2015. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így gondolkoztok. Nekem nagyon nem volt könnyű életem:( Talán pont ezért volt olyan fontos az emberek szeretete, amivel sosem éltem vissza, annál is inkább, mert nem voltam tisztában saját értékeimmel. Mire elhittem, hogy szép vagyok, addigra kezdtem veszíteni belőle:) Őszintén sajnálom, hogy gúnyolódsz egy ilyen érzésen, amit felvetettem, nem minden szép nő olyan, aminek leírjátok. Tudom, hogy sokan visszaélnek vele, és ebből született egy általánosítás, de azért hogy lenne mindenki ilyen! Na mindegy, szomorú lettem.
2015. jan. 10. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, elnézést, ha megbántottalak, de fiatal húszas évek közepén járó férfiként abból tudok kiindulni, amit látok a saját korosztályomban. Lehet, hogy amikor te voltál fiatal még más volt a világ, de manapság a fiatal és szép nőkre legjellemzőbb szó a totális értéktelenség, az erkölcsök teljes hiánya, a primitívség, bunkóság, önzés, egoizmus, flegmaság. Szóval gondolom érted, hogy miért írtam azt, amit. Persze van egy-két szép és normális lány, de ők általában nincsenek tisztában azzal, hogy jól néznek ki (hála istennek), ezért nincsenek is elszállva maguktól, te azonban úgy kezdted, hogy belinkeltél egy képet a közismerten szexbomba, és amúgy tökéletesen tehetségtelen Megan Fox-ról...
2015. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3 férfiként "sajnáltam" :)


egyébként többnyire általános amit írtál, hogy az ember adott pillanatban kicsit alulértékeli magát ... nem csak nőként ... én pl utólag nézve a képeimet látom, hogy jó srác voltam, és nem kellett volna sokszor "nyuszinak" lennem ... bár lehet, hogy nem is volt baj, mert így sem volt egy zajtalan és nőtelen életem :) (60/F)

2015. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!