Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs eleged abbol hogy...

Nincs eleged abbol hogy mindig mindent tiltanak neked?

Figyelt kérdés
Olyan lanyok kommentjeit varom,akiknek mindent tiltanak es szivessen kiélné minden mániájuk(pl.cigizes,öltözködés stb)
2015. jan. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahogy nem érdekel ha tiltják...
2015. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Dettó XD

A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket

2015. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 10-12 éves énem a legnagyobb örömmel válaszolt volna erre a kérdésre. :D

Azóta szerencsére enyhültek a megszorítások, és már én sem "lázadok" annyira, vagy vagyok olyan helyzetben hogy túlzottan érdekeljen ami régen felháborított.

Most 17 éves vagyok. Anyám nem engedi hogy befessem a hajam olyan színűre amilyenre akarom, nem engedi hogy egynél több lyuk legyen a fülemben mert szerinte csicsás és csúnya egynél több fülbevaló. A piercingekről ne is beszéljünk. Sötétedés után nem lehetek kint a házból egyedül csak ha a szomszédságban vagyok, van nálam telefon és épp hazafele tartok. Ha ruhákat vásárolunk nem engedi hogy feketét vagy pirosat vegyek mert szerinte nekem abból a színből már túl sok van. Nem enged semmi féle "ijesztő" vagy "emós" (koponyás, zombis) dolgot még csak felpróbálni sem.

Apám 9 fele elküld mindenkit aludni, hétvégén is. Ez azt jelenti hogy rádordít ha még fel van kapcsolva a szobádban a villany. Eközben ő a ház közepén lévő tévét nézi 12-ig. Nem hallgathatsz semmit fülhallgató nélkül ha az kihallatszik a szobádból.

Nem mehetek el egyedül sehova ahová nem tudnék elgyalogolni csak iskolába. Nem vehetek/kaphatok semmit ami a szüleim szerint hü1yeség meg 2zar. Nincs zsebpénzem, nem is kérhetek. Ha venni szeretnék valamit kunyerálnom kell és az esetek 99%-ában hü1yeség szerintük, tehát nem vehetem meg. Ilyen pl. egy édesség amit ki szeretnék próbálni és még 100 forintba sem kerül.

Sosem cigiztem, piáltam, füveztem, buliztam vagy koncerteztem egyedül vagy baráti társasággal.

Egyszer apám ki akart tagadni mert kettesre meg hármasra álltam pár tantárgyból. Más tinédzsereknél egy kettesnél már bulit rendeznek. Engem meg igénytelen r0hadéknak hívnak ha aznap túl álmos voltam beágyazni.


Szóval igen, elegem van belőle. Nem foglalkoztat nap mint nap mert már megszoktam és beletörődtem de néha előjön hogy mennyivel szabadabbak mások, mennyivel lazábbak a szüleik és ezért irigylem őket és idegesít a helyzetem.


Régen mondjuk jóval rosszabb volt. Nem sminkelhettem egyáltalán, ha az ajtómnál éjszaka láttak fényt átszűrődni elvették a telefonom és megbüntettek érte hogy használtam, estére kihúzták az internetet, nem festhettem a körmöm csak átlátszóra, nem hordhattam feketét, szabályozták mennyit gépezhetek naponta, hogy mikor megyek aludni és mennyit takarítok, büntettek rossz jegyekért, csúnya szavakért, "pofavágásért".

2015. jan. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek így nem tűnhetnek annyira rossznak de a helyzetben és az előadásban elég f0sok tudtak/tudnak lenni.

Egy mai átlagos tinédzser le van sz4rva és azt csinál amit akar, akkor amikor akar.

Hiába tiszteletlen, mindent megkap.

Mikor megtudják hogy engem nem engednek kintlenni sötétedés után vagy anélkül hogy megmondanám mikorra érek haza úgy néznek rám mintha hirtelen kínaiul kezdtem volna el beszélni és megszállt volna egy űrlény.

2015. jan. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!