Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért botlom folyton olyan...

Miért botlom folyton olyan lányokba bele, akik, ha meglátják hogy nézek ki facebooon eltűnnek vagy tiltanak, hát már manapság mindent a külsőben mértek, lányok? Nem gondoljátok, hogy ez nagyon rosszul esik a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nekünk is van lelkünk, akármilyen hihetetlen is, fáj, hogy ennyire rondának tartatok lányok. Érdekes mód szerencsére nagyon kevés lánynak már bejöttem, ők helyesnek tartottak. Magam sem értem miért, amikor manapság minden a külsőben van mérve, sajnos. Én mindenféle lánynak adok esélyt, még, akik nem is vonzanak külsőre és ez a hála érte, csak ismerkedni, dumálgatni szeretnék lányokkal, megismerni őket jellemre, személyiségre, de ők csak a külsőt tartják szem előtt úgy látszik. :(
2013. jún. 19. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor változtass a külsődön, ha tetszeni akarsz.
2013. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

A te szintednek megfelelő csajt keress. Ja persze. A nőktől elvárjátok, hogy csak a belsőre alapozzanak, de nektek azért csúnyábbacska nem kell. Persze adsz esélyt beszélgetni, csak már akkor eldöntötted, hogy vele úgyse jársz.


Akkor meg ne sírjon a szád.

2013. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, egyszerűen nem értem én ezt, mintha mindenkinek csak a tökély kéne külsőre. Nekem egy egyszerű, cuki lány is megtenné, nem kell tökéltes bombázó.
2013. jún. 19. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Azt tudom tanácsolni hogy próbálkozz mert aki igyekszik az idővel előrébb lesz

Akik ide írnak neked ne foglalkozz velük mert s*ggfejek, nekik az egész kategória egy jó időtöltés..


Sünike neked nem kéne már innen elhúzni aludni?

21/F

2013. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kép? :)


nem hiszem hogy olyan vészes lennél, és mindenkiben meg lehet találni azt, amiért szép. A kérdés, hogy vki ezért tesz-e. Egyébként meg szarj a mai fiatalokra (szégyellem a generációmat), de nagyon a külsőségekre hajtanak. Én például itt vagyok 18 évesen, és még sosem volt pasim, de errefele csak a diszkós, páwa, gyúrós, díszköcsög a király, és nem volt alkalmam normális embereket is megismerni, ezekből meg nem kell. Majd egyetemen.:)


Szóval a lényeg, hogy ezért nem kell rosszul érezned magad, az ilyen hidd el, jobb ha el is kerül, mert ilyenkor derül ki, hogy mennyire a külsőre mennek, de ezek belülről nagyon silány emberek, úghogy nem kell foglalkoznod velük.:)


18/L

2013. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben voltam mint Te.

Én magam az átlagos csoportba soroltam,de abból is az alsóbb részbe, mert nem érdekel a divat,a trend,a disco


Aztán megtaláltam életem szerelmét,aki számomra tökéletes,és én is az vagyok neki..


egyetlen probléma a távolság,de nem leküzdhetetlen,


szóval esetleg te is próbálj meg máshol is keresgélni


minden jót,és ne add fel!

2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!