Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyáron a barátommal nyaraltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron a barátommal nyaraltunk és ott voltak a szüleim is. Lefeküdtünk a barátommal és a szüleim rájöttek. Azóta mindent tiltanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom is 16.Amióta a szüleim ezt megtudták mindent eltiltottak tőlem.Most mit tegyek?
2012. szept. 30. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl mit tiltanak? Hogy szexelj, v konkrétan azt is, h barátod legyen?
2012. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát megtiltották,hogy szexeljek meg hogy találkozzak a barátommal meg elvették a laptopom a telefonom(bár aztmár vissza csórtam)!Szóval minden olyantól eltiltottak ahol tudnánk beszélni!
2012. szept. 30. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
És akkor jobb lesz nekik ha eltiltanak? Már megtörtént, egyszer úgy is megtörtént volna...
2012. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy jobb lesz-e nekik csak azt tudom,hogy nekem ez most nagyon nem jó!!
2012. szept. 30. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, gondolom szeretitek egymást a barátoddal. nem értem mi a szüleid problémája ezzel? az oké, hogy féltenek, meg legszívesebben soha nem hagynák h felnőj, de ez nem így működik. azt sem ártana, ha megértenék, hogy minél jobban tiltanak valamit, annál jobban csinálni fogod.

állj eléjük teljesen komolyan, higgadtan, szedd össze a gondolataidat, és érvelj nekik a kapcsolatod mellett. ha kicsit is nyitottak, akkor megértik és elfogadják.

2012. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam,egész éjjel ezt magyaráztam nekik de nem értik meg valamiért!!
2012. szept. 30. 16:58
 7/11 Bratilla ***** válasza:
A suliban vagy valahol nincs net, ahonnan írhatnál a barátodnak, hogy valamikor suli előtt/után találkozzatok és beszéljétek meg a dolgokat? Én is 16 vagyok, és félek, hogy ha a barátommal idejutunk, velünk is ez lesz, szóval átérzem a problémádat.
2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Alpárian szólva a tököm ki van már az ilyen begyepesedett szülőkkel, már elnézést kérek. Inkább elbeszélgettek volna veled a szexről, rendes felvilágosítás stb A tiltás amúgy is csak azt szüli, hogy titokban találkoztok meg minden.
2012. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha a beszélgetés sem segített, akkor már csak egy ötletem maradt.

gondolom ismered anyukád barátját? hívd fel, vagy vedd fel vele valahogy a kapcsolatot és meséld el neki a sztorit. kérd meg, h segítsen neked és beszéljen a szüleiddel. de legyen óvatos, ne árulja el, hogy TE kérted őt erre, mert berághat anyud. talán a barátnőjére hallgat, talán ő meg tudja győzni arról, hogy a világ legtermészetesebb dolga történik veled, amit nagy hiba tiltani!

2012. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Totál kretének a szüleid vagy református lelkészek vagy mi?

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy megmutatod nekik a kiírt kérdésed alatti válaszokat. Ha egyszerűen látják, hogy senki sem tartja egészséges gondolkodásnak azt, ahogy ők gondolkodnak, akkor csak belátják, hogy bennük van a hiba! Egyébként ha megmutatod nekik, akkor üzenem apunak meg anyunak, hogy ott lett elrontva a dolog, hogy a jó szülő, az még az első alkalom előtt levezeti gyermekének a lehetséges veszélytényezőket, gondolok itt arra, hogy mindenképpen, minden alkalommal óvszert használjatok, az óvszert kivétel nélkül az aktus megkezdése előtt helyezzétek fel, mert előváladéktól is lehetsz terhes stb. Szóval nem arra kellene eszmélni egyik nap, hogy Uram Atyám, ezek dugnak, hanem felkészülni rá! Ez mindenképpen dráma egy szülő életében, ha a lánya elkezd szexuális életet élni, szóval nem megoldás a tiltás, hanem a megfelelő felkészítés, hogy a gyermekből ne legyen az a h.lye pics@, aki itt teszi föl a kérdést, hogy "szerintetek terhes vagyok?", hanem az, aki aktív szexuális életet él úgy, hogy a szülő totál nyugodt bír maradni, mert biztosan tudja, hogy a lánya éretten kezeli a helyzetet, nem csinál butaságot. Az eltiltás nem fogamzásgátlás!!!

2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!