Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy nekem...

Mi lehet az oka, hogy nekem nem megy úgy a beszélgetés az emberekkel mint másoknak?

Figyelt kérdés

Másoknál, ha beszélgetnek, csak úgy jönnek a témák, van miről beszélni, kettesben és társaságban is. Nekem viszont hamar elfogynak a témák, és a másikat nem is túlzottan érdekli amiket mondok, úgy érzem.

Barátságot így senkivel se sikerül kialakítani, mert már ismerkedés fázisnál az van, hogy nincs több téma egyszerűen. Mi lehet a probléma, meg lehet ezt oldani valahogy? Mert nagy gáz lesz az életemben így, sose lesz egy barátom se akivel eljárkáljak. És mivel 19 éves vagyok, már kezdek aggódni.


2015. jan. 11. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Az, hogy kicsit feszült vagyok néha, a lazaság, viccesség hiánya mindenkit ennyire zavarhat? Ezért nem jön a téma, vagy miért?
2015. jan. 11. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz sokat. Én 4-5 emberrel kezdtem erőltetett beszélgetést, aztán szépen lassan kibontakoztunk. Egyetértettünk, olyan viccet mondtunk ami tetszene a másiknak, tetszett a másik stílusa.

Kb én mindenkivel a suliról kezdek el beszélni. Mindenki jár iskolába, szóval az egy univerzális téma. De tényleg akárhova pillantasz van valami ihlet.


*Ott egy busz* - Mivel jársz haza? > Merre laksz > Az messze van? > Hamar beérsz iskolába > régóta laktok ott > Szeretsz ott élni... - és még sorolhatnám holnapig.

*Előveszed telefont* - Neked milyen telefonod van? > Mennyiért vetted > Erős telefon? > Jó képeket készít? > Gyakran fotózol? > És a hangszórója milyen? > Milyen zenéket szoktál hallgatni?...

*Elmegy előttetek egy furcsa ember* - Mi a véleményed az ilyenekről? > Neked melyik stílusirányzat tetszik? > Utálod <ezt-azt>?...

több most nem jut eszembe


A hogyvagy/mizu meg hasonló töltelékkérdésekre nincs igazán jó válasz. Inkább javaslom kezdj el mesélni valamelyik élményedről, érdekes sztoridról, akár mással megtörténhetett, csak érdekes legyen.

2015. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!