Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Utalom magam! Szo szerint. Es nem a kulsomre gondolok (bar azzal sem vagyok megelegedve). Ugy erzem, hogy mindenkit csak megbantani tudok es hiaba mondjak paran, hogy szeretnek, meg hogy nem vagyok rossz ember, tudom, hogy csak kedvessegbol mondjak, mert neha neha az o szajukon is kicsuszik, hogy mennyire erzeketlen vagyok, meg ehhez hasonlo dolgok. Nagyon sok olyan tulajdonsagom van, amit legszivesebben kiszednek magambol es elegetnem, tobb even keresztul probaltam megvaltozni, de mivel semmi nem tortent, mert mindig visszaestem, igy feladtam. Tenyleg gyulolom sajat magamat es ugy erzem, hogy soha senki nem fog igazan szeretni es egyedul maradok. Mit tehetnek, hogy ne igy erezzem? 14/L


Egyebkent normalis, hogy mar 14 evesen ilyeneken gondolkodok?



2015. jan. 6. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor.. Kemény évek állnak előtted, de akik igazán szeretnek (pl a családod) mindezek ellenére is szeretni és támogatni fognak téged! Fontos az önkontroll és az elfogadás, 10x gondold át mielőtt sértő megjegyzést teszel valakire! Bánj velük úgy, ahogy te is szeretnéd hogy bánjanak veled!
2015. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es ha sokszor ugy erzem, hogy a csaladom sem szeret? (van olyan csaladtagom, akinel biztos vagyok ebben)
2015. jan. 6. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondta is hogy nem szeret? Miben nyilvánul meg, hogy nem szeretnek?
2015. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, kijelentette, hogy utal
2015. jan. 6. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
És ki volt az? Te is gyakran mondasz olyat, amit később megbánsz, nem? Szerintem szó sincs utálatról.
2015. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hidd el, hogy van, ez latszik is rajta es az apam volt az :) nem is egyszer :) es velem az is baj, hogy csak akkor jovok ra, hogy megbantottam valakit, ha megvaltozik a viselkedese velem kapcsolatban...
2015. jan. 6. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl kritikus vagy magaddal szemben. Apukádat nem ismerem, de biztos nehéz eset ha ilyesmit vág a lánya fejéhez..
2015. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!