Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nagyon rossz

Mit tegyek? Nagyon rossz

Figyelt kérdés
Elozmenyt nem akarok mondani nehogy megtalalja a kérdésem és rá jöjjön én vagyok. Csak annyi hogy eddig sem volt önbizalmam irigyeltem a szép lányokat de ma még csak rá tett egy lapáttal hogy pár fiú szerint bxszás. zás csúnya vagyok még ilyen furin néztek... Mostmar konkrétan az eletkedvem is elment. Pedig itt akiket megkerdeztem 10/7-8 volt amit többen adtak. Igaz azoknak a fiúknak az ilyen mai pxcsak kellenek még nem érdekelnek csak rosszul esett. Mit tegyek hogy jobban érezzem magam?

2015. jan. 8. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki még egy képet, hogy a sok kanos szerencsétlen megint az egekig dicsérjen és elárasszon privát üzenetekkel:D
2015. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az a vicces hogy igazad is van... Mármint csak azért mondják mert kanosak. Fxsza
2015. jan. 8. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a belsődre értik azt, hogy rohadt csúnya vagy.
2015. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki nem mutogatja magát, ragyogni kezd.

Aki nem dicsekszik ,sikeres lesz.


Na ez erõsitsen meg, más semmi!

2015. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Ezt még te sem gondoltad komolyan.


Ez ellen nem tudsz mit tenni, mindig is lesznek ilyen bunkók, és amíg adsz a véleményükre addig nem fog semmi sem változni.

2015. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3as nem arra értették

#4es és 5-ös köszi az értelmes válaszokat

2015. jan. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!