Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénteken miért nincs fent...

Pénteken miért nincs fent senki a Facebookon?

Figyelt kérdés
Péntekenként alig van fent pár ember a Facebookon. Miért? Mit csinálnak Facebookozás helyett?

2015. jan. 16. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Úristen!!!!!

Mit csinálhatnak facebook helyett?Nem is értem!!Felháborító!!!

2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármit ami sokkal nagyobb szórakozást képes nyújtani mint a Facebook (egy egyszerű közösségi oldal). Filmet néznek, szórakozni mennek, stb...

Miért olyan nagy dolog ez?

2015. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon?


Nyilván a legtöbben elmennek bulizni,szórakozni,kikapcsolódni.


Ha lenne pénzem és a barátnőim se farsoskodnának én is buliba mentem volna.

2015. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is lennének barátnőim, barátaim, akikkel el tudnék menni bulizni, szórakozni, kocsmázni... Csakhogy engem nem szeret senki... :((
2015. jan. 16. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Bárcsak lenne anyukám, apukám, nagymamág, nagypapám, nagybácsim, nagynénim, unokahúgom, unokaöcsém, bátyám, húgom, nővérem, öcsém, keresztanyám, keresztapám, unokatestvérem, kutyám, macskám, hörcsögöm, hüllőm, papagájom, playstationom, xboxom, tvm, telelfonom, számítógépem, órám, internetem, étel az asztalomon, meleg víz, gáz, barátom, barátnőm.


Ja?! Hát ezek nekem mind megvannak! Facebook sem kell!

2015. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: valószínűleg te még nem élted át a depressziót. Én most ebben szenvedek.
2015. jan. 16. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás: Menj kocsmázni meg diszkózni, csajozz be stb. Ha otthon ülsz és sírsz, hogy mindenki szórakozik péntek este, miközben te gubbasztaasz és hülye kérdéseket teszel fel és sajnáltatod magad, akkor tényleg így is maradsz, mindenki által elhagyatva.


Mások is azért mennek el ilyenkor kikapcsolódni, hogy ne legyenek depisek, hogy felszabaduljanak.

2015. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es jól mondja.

Ne csak sajnáld magad, hanem tegyél is ellene valamit.

Depresszió? Ezzel diagnosztizáltak is vagy csak te mondod ezt?

2015. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha depressziós vagy, ne a fb-tól várd a gyógyulást. Menj el olyan helyekre, ahol normális emberekkel találkozhatsz. Könyvtár, múzeum, kiállítás, kávézó, vagy csak egy park... próbáld meg észrevenni, hogy ha a világ néha szar is, a természet milyen szép. Aztán egyszer csak mosolyogni fogsz a semmitől. És ezzel el is kezdődött a gyógyulás.
2015. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól hogy a facebookon ülsz és nézed, hogy irányodban mennyire érdektelen mindenki, csak még mélyebbre süllyedsz a depresszióban. inkább töröld le magad, ha ki akarsz gyógyulni.
2015. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!