Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nem kíván facebook...

Nekem miért nem kíván facebookon senki boldog születésnapot?

Figyelt kérdés
Pedig kijelzi, másoknak ilyenkor ír egy csomó ismerős az üzenőfalára, nekem még az osztálytársaim se. Ti kiknek szoktatok oda írni, ha kijelzi a szül. napját? 18/f
2014. jan. 13. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy kijelzi? Lehet hogy úgy van beállítva az fb-d hogy nem mutassa a születési dátumodat és így nem jelzi ki senkinek! (Boldog születésnapot)
2014. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, tegnap direkt ellenőriztem
2014. jan. 13. 08:29
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet h ennyire sem érdekled őket...
2014. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem szoktam boldogat kívánni, csak személyesen, szerintem elkorcsosítja az FB az emberi kapcsolatokat, ha már azzal sem tiszteled meg a barátod, hogy odamész és a szemébe mondod amit akarsz, persze FB jó, meg lehet beszélni mikor és hol akartok találkozni, meg külföldi ismerősökkel kapcsolat tartás, de ha a szomszédomban vagy egy varossal odébb lakik én nem FBzek.
2014. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A faladra is tudnak írni? Van akinek nem lehet!
2014. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Én senkinek nem szoktam FB-on se születésnapot se névnapot kívánni. Látom ismerőseimet ahogyan kiírják a köszöntők után, hogy így úgy megvannak hatva és mennyire boldogok, hogy ennyien gondoltak rá. Persze hisz a székből sem kell felállni. Ha nekem valaki fontos annyira, hogy a születésnapjáról megemlékezzek, akkor felkeresem személyesen.
2014. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
67%
foreve alone :D
2014. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja,es 100 ismerösböl,10 sem tudna,hogy szülinapod van,ha nem jelezne nekik...amugy szerintem valami nem jo lesz ott neked beallitva.Isten éltessen!
2014. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, szakadjunk már el egy kicsit a fb-tól!

Én már direkt levettem, hogy ne mutassa senkinek. Akik tudják mikor van a szülinapom azok írtak is. A többiek meg szóban vagy sms-ben köszöntöttek fel. Én sem szoktam senkinek írni. Még aki közel áll hozzám, neki is inkább üzenetben írok. Utálom azt is mikor valaki annyit ír a másik falára, hogy ekkor és ekkor tali, vagy minek hívtál? simán meg lehetne ezt írni üzenetben is. Ez már csak arra van, hogy másoknak mutogassák ők hol meg mikor találkoznak. A kedvencem meg mikor kiírják, hogy de jó a buli :D:D:D:D


Egyébként meg még csak reggel van, általában ilyenkor a többség iskolában van. Majd délután, estefelé fognak neked is írni. De ne legyél tőle olyan hű de boldog.. szakadj le a fb-ről. Én is már csak arra használom, hogy ezzel-azzal beszélgessek, meg ahogy az előző is megírta megbeszélni a talikat.


És Boldog Születésnapot! :)

2014. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Isten éltessen! :)
2014. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!