Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy erezheti valaki magat...

Hogy erezheti valaki magat frusztralva mas ember miatt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akire oszinten szolva regebben picit irigy voltam. Nyitott volt, mindig a tarsasag kozeppontjaban volt, rengeteg nemet cuccot kapott a keresztanyjatol, amik persze egyediek is voltak, sokkal jobban tetszik az udvaruk, a hazuk, mint a mienk, mindig is szebbnek talaltam.

Majd en lefogytam, viszont ugyanolyan beszedes maradtam vele, mint maskor, egy rossz szot nem mondtam ra, megis azokon a napokon, amikor osszefutottunk es beszelgettunk en voltam a kozeppontban, o meg se szolalt. Ra se ismertem, regen olyan beszedes volt, most meg olyan volt, mintha felne, vagy nem is tudom...


2015. jan. 17. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy miattad van. :) A legjobb lenne, ha megkérdeznéd, minden rendben van-e vele és biztosítanád arról, hogy mellette állsz.

Az is lehet, hogy egy kicsit eltávolodtatok, csak nem vetted észre vagy csak megváltozott. Talán történt vele valami, ami miatt kicsit visszafogottabb és tartózkodóbb lett, de ez csak sötétben tapogatózás, mivel túl sok részletet nem tudok. Szóval szerintem beszéld meg vele! :)

2015. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!