Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mosolygás az elengedhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mosolygás az elengedhetetlen, mert ettől lesz szebb az ember főleg ha randikon nem búskomor, hanem életvidám, mosolygós. Az mit tegyen, akinek idétlen a fogsora és ettől frusztrálva érzi magát?

Figyelt kérdés

Mert konkrétan nekem nem az, hogy hézagos lenne a fogam, hanem egyszerűen...teljesen idétlenül áll.

Lány vagyok amúgy.

De tudom, volt már olyan mikor teli szájjal mosolyogtam, és a fogsoromra néztek és elhűlt képpel bámultak rám.

A fogszabályzóról már lekéstem.

Nem sárgák a fogaim, az ellen kell tennem mert sajnos még erre is alkalmas vagyok:S De nem sárgák. Csak a formájával van a gond. Olyannyira, hogy nem merek tőle nyitott szájjal nevetni úgy igazán, csak mosolygok egyet és ennyi. És ezt már észre is vették. Már nem is tudom mikor nevettem jó ízűen egyet társaságban, vagy új emberekkel, de már nagyon rég volt azt tudom.

Pedig úgy szeretnék nevetni, de nem merek, mert abban biztos vagyok, hogy akkor leírhatnám magam. Mert tudom, hogy volt egyszer olyan aki meglátta a mosolyomat, elment a kedve tőlem:S És ezt tudom is,hogy így volt, nem beszélek olyat, amiről nem tudnék.


Szóval ilyen helyzetben mit lehetne tenni?

Fogadjam el, hogy többet nem nevethetek úgy igazán, vagy...??


Az idétlen kommentektől kíméljetek légy oly szíves. :D



Egy lány.


2011. szept. 12. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért késtél el a fogszabályzásról????
2011. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondták, hogy csúnya a fogsorod vagy ezt te találtad ki ?

Küld képet és én a szemedbe mondom mi az abszolút igazság.

2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem késtem le még lehetne. Csak hogy nekem nincs pénzem 100 ezreket erre költeni(utánanéztem és tényleg száz ezrekbe kerülne), mert már elmúltam 18 éves.


És hidd el, tudom, hogy sokaknak nem tetszik. Nem azért mert nekem sem, én elfogadnám. De mikor azt vettem észre,legelőször, hogy mikor teli szájjal nevetek valami viccesen akkor csodálkozva néztem , hogy miért néznek a fogaimra ki kerekedett szemekkel. Szóval érted. Utána jöttem rá, hogy az én fogsorom nem olyan szokványos, inkább idétlen mintsem szép. Tehát azért eltudom dönteni a szép fogsor és az idétlen az milyen is lehet.

2011. szept. 12. 20:58
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Randizz velem. Hiányzik az egyik fülem.
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy csak hülyén nevetsz ? :)

Nem értem most komolyan. Lyukasak a fogaid vagy rohadnak ? mi az ami nem tetszik nekik ?

Nekem sem tökéletes a fogsorom.

2011. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha a fül hiányzik. Csak nem minden ember olyan, aki elfogadja a másikat, ha másféle az illető esetleg.:)
2011. szept. 12. 21:00
 7/25 A kérdező kommentje:

Ha lyukas lenne, meg rothadt lenne a fogam akkor hidd el a kérdést fel sem tenném, mert akkor nem lenne értelme, mert tudnám, hogy az miért van, hogy miért néznek rám elhűlt képpel az emberek...

De mivel tisztában vagyok azzal, hogy ilyen problémám nekem nincs esetleg csak annyi, hogy tényleg nem hófehérek a fogaim de ez ellen teszek is.

2011. szept. 12. 21:01
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem adok ki hülye hangokat sem nevetés közben.

A fogaim, formája, az amiről tudom, hogy más ember furának vagy rondának tartja azokat.

2011. szept. 12. 21:02
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve, TE egy nagyszerű lány vagy! :)
2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Bár tényleg úgy lenne ahogy mondod :)

De azért köszi.

2011. szept. 12. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!