Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó életelv az...

Szerintetek jó életelv az hogy lesz*ok mindent és mindenkit semmi se érdekel csak a saját dolgom (se) és úgy általában azt kívánom mindenkinek, hogy ott rohadjon meg, ahol van?

Figyelt kérdés
Még viszonylag fiatal vagyok,25 és oda jutottam, hogy tudatos elvvé fogalmazom meg magamban azt, amit eddig is gondoltam: le kell szarni mindent és mindenkit senki és semmi se érdekel csak a saját dolgommal törődök-vagy még azzal se, nem érdekel mi lesz a jövőben mert nem tervezek hosszabb távra nem érdekel még saját magam sem, keményen fáj a mellkasom a szívem de nem megyek orvoshoz leszarom ezt is remélem szívinfarktus kapok és megdöglök, de még előtte remélem minél több embert látok megrohadni ott ahol van. 25 évesen kb ennyit tudok mondani a világról.
2015. jan. 18. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz egy stresszes ember. Azért a családra, barátokra néha nézz rá! :D
2015. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Barátokra könnyen rá tudok nézni. Arra a 0 emberre nem nehéz.
2015. jan. 18. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:

nem,nagyon nem jó. de szerintem valahol ezt te is tudod.

ki kéne beszélni magadból a gondjaidat.

2015. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

az, hogy lesz@sz mindenki, az jó. Nem lepődöm meg rajta, a mi embereket elnézve.


Az, viszont, hogy magadat is lesz@rod, na az nem jó!

2015. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A pszichológiában az ilyen karaktert szociopatának hívják. Eléggé nagy baj, ha komolyan gondolod, amit leírtál.
2015. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szüleim elvinnének pszichológushoz, ha tehetnék, mert szerintük ez nem normális.

Én viszont nem ismerek mást. Ilyen vagyok. Hogy jó-e vagy rossz, senki nem döntheti el.

2015. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Csak akkor ne várd el, hogy mások ne sz.rjanak rád.
2015. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem szociopata, hanem súlyos depressziós. Fordulj egy szakemberhez, vagy a családodhoz! Nagyon mély depresszióban vagy, ez nagyon nem jó! Ugyan ezt éltem át, nem is kell szakember, csak ülj le a családoddal beszélgetni!
2015. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A földön a családom lenne az utolsó akikkel bármit is megbeszélnék.

Bárkivel inkább mint velük. De leginkább azzal akivel eddig is: senkivel.


csak ülj le a családoddal beszélgetni!

2015. jan. 19. 13:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Szóval akkor megvan a probléma oka. Magányos vagy. Ezért vagy depressziós. Ha így állsz hozzá, akkor semmit nem javítasz. Ismerkedni kéne nem arra várni, hogy a sült galamb a szádba repül! Ha te nem teszel érte, akkor senki nem fog segíteni. Ne haragudj meg, de nagyon gyenge ember vagy. Itt siránkozol és adod ki magadból a sok szart, senki nem fog megsajnálni, te okoztad magadnak! Gondolkozz el, hogy milyen lehetsz ha 25 évesen nincs egy normális ismerősöd. Ne azt hidd, hogy a világgal van a baj, veled van! A társadalom így soha nem fog befogadni! Tudom, te ezt leszarod, de akkor minek teszed fel a kérdést, ha leszarod? Inkább élj a saját kis világodban az álmaiddal amiért semmit nem teszel! :)
2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!