Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó életelv az...

Szerintetek jó életelv az hogy lesz*ok mindent és mindenkit semmi se érdekel csak a saját dolgom (se) és úgy általában azt kívánom mindenkinek, hogy ott rohadjon meg, ahol van?

Figyelt kérdés
Még viszonylag fiatal vagyok,25 és oda jutottam, hogy tudatos elvvé fogalmazom meg magamban azt, amit eddig is gondoltam: le kell szarni mindent és mindenkit senki és semmi se érdekel csak a saját dolgommal törődök-vagy még azzal se, nem érdekel mi lesz a jövőben mert nem tervezek hosszabb távra nem érdekel még saját magam sem, keményen fáj a mellkasom a szívem de nem megyek orvoshoz leszarom ezt is remélem szívinfarktus kapok és megdöglök, de még előtte remélem minél több embert látok megrohadni ott ahol van. 25 évesen kb ennyit tudok mondani a világról.
2015. jan. 18. 15:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Te addig örülj amíg nem teszek az álmaidmért, mert nem tudhatod mik az álmaim.

És ha az én álmom az armageddon?

Kezdjek el tenni érte? Hm?


"Inkább élj a saját kis világodban az álmaiddal "

2015. jan. 20. 08:34
 12/16 A kérdező kommentje:

Kivel hol hogyan? Ugyan.

Soha az életben nem ismerkedtem senkivel, azt se tudom hogy kell meg nem is érdekel.

Meg egyébként is ki a franc akar pont velem ismerkedni?

A patás ördög maximum. Az is azért mert kéne neki a lelkem.


" Ismerkedni kéne nem arra várni,"

2015. jan. 20. 08:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Így ne is várj semmit, elzárkózol a problémák elől... Ne a világra haragudj, mert te nem ismerkedtél és nem is akarsz... Nekem se volt sok ideig barátnőm mert fostam oda menni egy csajhoz, de meg próbáltam párszor és csak össze jött... Mindent csak akarni kell azt mondják, de nem elég akarni tenni is kell érte. Ez a baj, hogy te ezt leszarod. A mostani világban misem egyszerűbb egy ismerkedésnél...
2015. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem így látom. Nekem van két diplomám, TT vonalról, nem vagyok épp egy agyilag gyök ember, de semmi se tűnik bonyolultabbnak mint odamenni vkihez.

Annyira bonyolult hogy még sose próbáltam és vszínű úgy halok meg hogy soha nem is próbálom.

Ha fegyvert fognának a fejemhez és azt mondanák vagy odamegyek X emberhez vagy meghúzzák a ravaszt akkor húzzák inkább meg. Mert én oda nem megyek. Nincs az az isten.


"Ez a baj, hogy te ezt leszarod. A mostani világban misem egyszerűbb egy ismerkedésnél..."

2015. jan. 20. 10:56
 15/16 A kérdező kommentje:

Ja és ne mondja senki hogy "keressek fel egy szakembert...".

Maszlag. Éveket jártam pszichológushoz. Többhöz is. Éveket.

Hogy mennyit ért?

Hát ennyit.

2015. jan. 20. 10:58
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi?
2015. jan. 27. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!