Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket hogyan inspirált vagy...

Titeket hogyan inspirált vagy változtatott meg az Assassin's creed?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. megváltoztatott.


Végérvényesen rádöbbentett, hogy a közvélemény nem számít. Azelőtt is tudtam, de ráadott még egy élő példát a gyakorlati példára.

Ráébresztett arra is, hogy hogyan kell a befogadhatóság kedvéért valamit kiherélni.

Tetszett a 2. rész, de egy fityegő here volt, semmi súly, csak vaklárma. A Brotherhood-ot azóta sem bírtam elkezdeni, pedig az első rész végigjátszása után megadtam a bizalmat, megvettem a 2.t-, Brotherhoodot, Revelationst.. Hát egyszer majd Brotherhoodozom.

2015. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ritka gagyi játéksorozat. Az egyetlen kivétel a Rogue.
2015. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inspirált, hogy hatalmas épületekre másszak fel és messziről kémleljem a mit sem sejtő, izgő-mozgó tömeget.
2015. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
42%
Na annál xarabb játékkal nem találkoztam még! Elkezdem kaszabolni, és még csak meg sem látszik rajta? 30 métert zuhanok egy kis szekérbe és semmi? Egyedül véghez viszünk mindent, és rajtunk kívül mindenki olyan béna, hogy ne tudjoanak megfelelően ellenálni, közbe meg katonák meg minden? Hát reménytelenűl elcseszett játék!
2015. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!