Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan aki változtatott?

Van olyan aki változtatott?

Figyelt kérdés
Ahogy látom nagy általánosságban problémát okoz a fiúknak az önbizalomhiány és nem mernek közeledni lányokhoz. Van olyan aki felülkerekedett ezen és aztán sikereket ért el?
2014. nov. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
ha közeledek akkor meg elküldenek szóval ja..xD na mindegy
2014. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat pl en bar nem az onbizalomhiany volt a kulcs hanem a sok penz ami csak a huszas eveim kozepe fele kezedett lenni addig nem sok kozom volt hozajuk ugy sem h en probalkoztam de a legtobb kb kirohogott szo szerint.
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatban van. Nem megy egyik napról a másikra, de már elég sokat sikerült változni. A kulcs nálam a sport és az egészséges életmód. Elég jól helyre tudja rakni az embert. Ráadásul idővel jól nézel ki tőle, ami az önbizalomra jó hatással van.
2014. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek ilyen férfitársak. Veszik a bátorságot a sok "jó" tanács hallatára, kihúzzák magukat, próbálkoznak ismerkedni, próbálnak kedvesek, viccesek, céltudatosak stb. lenni, egyszóval csupa olyan tulajdonságot magukra vállalni, ami imponál a nőknek, aztán sok-sok nő után - akik szórakoznak, játszadoznak vele, cinkelik, kiröhögik őt - azt mondják, hogy semmi értelme nem volt a próbatételnek, és inkább a haverokra vagy a hobbijaikra szánnak több időt. Tehát van értelme változtatni, szerinted? Mert szerintem nem sok.
2014. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Szám és személy, hallelujah, értek ám a nyelvtanhoz. Na jó, túl késő van!) -.-
2014. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valaki kerdezte privatba h mi valtozott amikor let penzem inkab ide irom. eloszor jotek a qrvak aztan igazabol ahogy elkezdtem draga cucokban jarni meg draga kocsim let szoval elkezdtem a nok felszines ocsmany szetenderdjeinek megfelelni konkretan volt h kezdemenyeztek es par ijen utan lett baratnom is ha jol remlik kb 1 v masfel even belul aztan azota van mindig kb ha akarom.
2014. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja es egyebkent #4 tokeletesen leirta ha nem nezel ki jol fiatalon akkor csak az en veriom marad ara h legyen nod kb.
2014. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!