Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külsőleg hogy néz ki egy...

Külsőleg hogy néz ki egy székely ember?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Balta a kézben, medvebőr a hátán.
2015. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akiket én láttam ők vékonyabbak és szikárabbak voltak az átlag magyarnál.
2015. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És arcra hogy néznek ki?
2015. jan. 19. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányok arcára nem ül ki az a flegma gőg, ami az itteni nők lételeme...
2015. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
Változó, de általában barna haj, barna szem, nem túl magasak viszont erős a felsőtestük, szikárak bírják a munkát. Több száz éven át folyamatosan harcosok, katonák voltak. Nem táposak no.
2015. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Csúnyán fog hangzani, de nem tudok jobb hasonlatot: trampli parasztemberek. Méterekről süt róluk honnan jöttek még mielőtt a beszédük elárulná őket.
2015. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kifejezetten szépen és választékosan beszélnek, de persze ezt magyarázhatom a magadfajta proli, budapesti bunkónak.
2015. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem van egy Székely ismerősöm és szerintem nagyon jól néz ki :)
2015. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ügyet Lenke ***** válasza:
93%

Nézzek tükörbe és meséljek? nincs sablon arra, hogy hogyan néz ki egy székely ember, köztünk is vannak fehérebbek, barnábbak, soványak, kövérek, magasak, alacsonyak, szőkétől fekfetéig minden hajszínnel és ahogy itt is, vannak parasztok és jólneveltek...a székely nem olyan mint a kínai, hogy vágott a szeme, vagy medveölő késsel születik. Aki meg a beszédet említette, elmondom neki szépen, hogy az igazi székely magyar ember sokkal választékosabban és helyesebben beszél magyarul mint te. A tájszólás meg létezik magyarországon is, az ö-zés meg a tüttögés és egyebek. A székely ember nem olyan felszínes mint sok magyar ember, nem lenéző, ragaszkodik a családjához, barátaihoz, nagyrészt mind önzetlen. Persze itt it vannak kivételek.


Képet nem küldök :D:D:D...

2015. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint a magyarok
2015. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!