Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalataitok alapján kik...

Tapasztalataitok alapján kik a legvendégszeretőbb népek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy az albánok nagyon szeretik a külföldieket.Tudok még ilyen népeket mondani?

2015. jan. 19. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Huzamosabb ideig éltem Németországban, majd Lengyelországban(munka miatt). Mindkét helyen nagyon rendesek voltak az emberek. Egyszer valamit nem tudtam merre van és megkérdeztem egy járókelőt, részletesen elmagyarázta merre kell menni, ha nem értettem megismételte szívesen, próbált kicsit magyarul is beszélni, jó röhögés lett belőle a végén.Munkatársak, közemberek meg úgy mindenki nagyon kedves volt velem, valaki megkérdezte hogy honnan jöttem, és mondtam hogy Magyarországról, nem elmentek, hanem kérdezgették milyen ott az élet, mik vannak ott stb. Ez volt Lengyelországban


Németországban is hasonló volt, csak ott néhány sietős gazdag fószer a BMW-vel majdnem kivasaltak pár embert.De kellő elővigyázatossággal ez sem okozott gondot.


Akikről tudom, hogy utálják a magyarokat(nem tudom más népekkel hogy vannak) azok a szlovákok.

2015. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2015. jan. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!