Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a processzorom nem hajtja...

Ha a processzorom nem hajtja ki a VGA-mat 720p-ben de csak 720p-s monitorom van akkor van értelme felrakni a felbontást 1080p-re? Nem lesz se baja a gépnek se a semminek?

Figyelt kérdés
kétlem hogy lenne csak azért megkérdezem inkább mert tuti ami biztos :D csak késöbb lesz másik monitor és ugye addig is :D athlon x4 760K + r9 280 kombó lesz

2014. aug. 26. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
és hogy a 270x és a 280 között nagy különbség van teljesítményben ?
2014. aug. 26. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet olyat,hogy egy játékban a monitor natív felbontásánál nagyobbat állítasz be,és a kártya arra a felbontásra számol.


De emiatt amúgy nem kell aggódni,így is maxon fog menni minden 720p-n.

2014. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont ez is csak abban mutatkozik meg,hogy 70-130 között fog mozogni az fps-d,míg egy i5-el 80-150 között mozogna.


Úristen mekkora gond :)

2014. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem kéne lekorlátozni valahogy a VGA-t hogy ne legyenek majd fps dropjaim ?
2014. aug. 26. 19:49
 5/8 A kérdező kommentje:
a cél amiben reménykedek a mai játékok low 25 fps xd tudom ennél jobb lesz de ha már ennyit tudni fog imádni fogom :D
2014. aug. 26. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

A processzort a VGA-val arányban tartani nem azért szoktuk,mert azok összetartoznak vagy bármi.


A processzornál szimplán az a lényeg,hogy elég legyen magához a játékhoz.

Van amihez elég egy gyengébb VGA is a maxhoz,viszont a procit nagyon eszi az adott játék.


Vagy a másik eset,ahol a proci majdhogynem teljesen mindegy,a VGA-t terheli a játék.

Alapvetően ez a jövő zenéje,a DX12 erre megy majd rá.

2014. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most itt mindenki nyomná a Pentiumot vegyél H97 lappal meee az fejleszthető dumát.


Nem,semmivel se fejleszthetőbb,mert csak egy ugyanilyen architektúra jön bele,erősebb IGP-vel.


Most nyerő az Intel architektúrája,de az AMD se hülye,vagy béna,mert az Intelhez képest sokkal gyengébb 1 szálas teljesítményt ad.


Az AMD ott bukik ma az emberek szemébe,hogy a szoftverek,amiknek követnie kéne a párhuzamosított trendet,azok még késnek,tehát az időzítése rossz az AMD-nek.

2014. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenképpen 4 magos procit akarok mert szerintem el fogják kezdeni nemsokára használni a programok + játékok is akkor meg erősebb lesz :d és mivel diák vagyok nem igazán fogom tudni fejleszteni :D most is egész nyáron ezért a vacakért dolgoztam xD
2014. aug. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!