Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem már semminek semmi értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak pár véleményre lennék kíváncsi hogy ilyenkor mit tehetnék...

Biztos azt gondoljátok, hogy megint csak egy tini elvesztette a fejét egy szerelmi csalódás után, de ez valami más.

Már nem bírom tovább...

Beleszerettem egy sokkal idősebb külföldi srácba akivel 20 hónapig "együtt voltunk" jóban-rosszban, kisebb-nagyobb vitákkal. Már nincs többé velem (tegnap óta) és tudom, hogy most nem is fog visszajönni.

Próbálok nem sokat sírni, idegenekkel beszélgetek neten (itt), próbálnék tanulni, de az egészet lényegét vesztettének látom. Tanulok, de minek? Kinek? Idén érettségi, nem lesznek meg a pontjaim, nem leszek semmi. Ülök a könyv felett de nem megye bele a fejembe. A suliban már a barátaimnak sem merem elmondani mi történt. Már szinte röhögnek a hülyeségemen. Totálisan egyedül érzem magam. Maszkok mögé bújok, próbálok mosolyogni, de nehezebb, mint valaha.

Éreztétek már valaha hogy Ő volt Az? És soha többé nem lesz hozzá fogható. Jön szebb, jobb, okosabb, kedvesebb, de olyan, mint Ő nem. És képtelen vagy elengedni, pedig tudod hogy mind a kettőtöknek jobb lenne. A végsőkig kapaszkodsz a pulcsija ujjába. Még mindig szeret. Csak éretlenek vagyunk ehhez együtt...

Nos, ezt érzem. Semmi támogatás szülők vagy barátok felől, semmi téren... nincs is igazi családom. Itt próbálom vígasztani magamat, de ennek sincs semmi értelme.

Nem lenne kedve valakinek elvinni valahova jó messzire innen?

Segítsetek mit tegyek, mielőtt öngyilkos leszek... Bár a szüleimnek nem lenne elég pénze eltemetniük engem...

Bocsi hogy hosszú lett és előre köszi ha valaki válaszolna.



2014. szept. 22. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát tanulj magadért. vagy a jövőbelidért :)
2014. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, mennyi idős vagy?
2014. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Magamért? Életfogytiglan tanulunk, majd meghalunk és mind oda...

Pont azért nem írtam, mert csak mégjobban elítéltetek volna.. 17/L, de több tartalommal, mint sokan gondolják...

2014. szept. 22. 21:19
 4/16 anonim ***** válasza:
a végében tudok segíteni.
2014. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban bárminek örülnék ami kiszakít ebből az állapotból.

Ha arra gondoltál, hogy támogatnád a családom a temetés költségeiben, annak is nagyon örülnék, nagyon nagylelkű. Köszönöm!

2014. szept. 22. 21:24
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolom, hogy nálam reményt vesztettebb lehetnél. :) Mindenesetre, nem fogom leírni itt a történetemet, mert felesleges lenne.


Nyilván hallottad már az összes maszlagot az időről meg hogy majd jobb lesz, úgyhogy feleslegesnek tartom leírni ezt is, hiszen valószínűleg úgysem hiszed most el.


Amit tehetsz, hogy elfoglalod magad. Közhely megint. Csinálj valamit először, valamit, amit eddig nem csináltál. Nincs értelme, miért csináljad? Miért ne? Te mondtad, hogy úgyis mindegy. Akkor mondjuk döntsd el, hogy egészségesen eszel, és sportolsz - ha eddig nem tetted.


A fiút tökéletesen iktasd ki az életedből, mert tök felesleges már oda. Szerezz valami állatot, vagy akár egy növényt, amit figyelhetsz, hogy hogy nő/gyarapszik/akármi. Ha művész vagy, rajzolj - vagy csak firkálj össze egy papírt, akár tökéletesen úgy, ahogy 2-3 éves korodban tetted.


Csinálj valamit először, és ha felvetődik a kérdés, hogy mi értelme van, miért csináljad, akkor inkább azt kérdezd magadtól, hogy miért ne. Na nem a "szvegjoló"-ra gondolok, hülyeséget továbbra se. Egyszerűen csak keress és nyiss ki minél több kaput - nem "miért?", hanem "MIÉRT NE?".


A 15-16 éves életem szerelmére ma már csak kínos ballépésként tekintek, pedig akkor szó szerint átutaztam az országot, hogy 2 órát láthassam, napokig éheztem, hogy legyen pénzem buszjegyre, néhány cuccomat el is adtam, majdnem ott ragadtam, mert nem maradt pénzem haza jönni, többször halálosan fenyegettek, és egyéb kedves dolgok.


Ne hagyd, hogy a drogoddá váljon, mert sokkal többet érdemelsz. :)

Apropó külföldi. Talán beszélsz akkor angolul? Nincs kedved velem beszélgetni?



18/F

2014. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6-os, azon túl, hogy mindenben szándékosan a kérdező által leírtakhoz igazítottad a meséd, és egy depresszió szélén levő lányt fűzni ritka genny emberre vall, a "sokkal többet érdemelsz" résszel végképp elrontottad.


Nincs tisztelet olyan férfiban, aki vadidegennek, ismeretlenül ilyet ír le.

2014. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kommenteket és az üzeneteket! Megpróbálok mindenkinek értelmesen válaszolni, csak jelen pillanatban elég nehéz.

Őszintén sokkal jobb nem lett, már egy kissé a "minden rendben lesz" és a "majd az idő mindent begyógyít" szövegektől is a hideg ráz. Nem... Az idő nem gyógyítja be. Volt, amikor majdnem 3 hónapig nem beszéltünk, de semmit nem gyógyított be semmi.

A terápiás ajánlásokat talán kipróbálom majd.

Dear #6,

Yes, i do speak english, and thanks so much for your advice, but as you see now i fucking have no mood to chat in english with anyone but Him. However i am really glad you wrote.

2014. szept. 22. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké, ne haragudjatok hogy goromba vagyok. Tényleg köszönöm a segítséget, de nagyon kivagyok :(
2014. szept. 22. 22:14
 10/16 anonim válasza:

Szia! :)

Ne haragudj nem volt teljes a kép. Leírnád esetleg hogy miért szakítottatok?

2014. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!