Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért népszerűek a bunkó...

Ezért népszerűek a bunkó pasik a csajoknál?

Figyelt kérdés

"A csajoknak a bunkó pasik jönnek be."


Ez egy annyira gyakran hangoztatott vélemény, hogy kicsit utánajártam, utánaérdeklődtem a témában. Olvasgattam, és rengeteg emberrel beszéltem, és úgy érzem rájöttem a dolo nyitjára.


A csajoknak nem a bunkó pasik jönnek be, hanem a HATÁROZOTT, MAGABIZTOS pasik, akik irányítják őket. És ez legtöbbször a bunkó pasikban van meg, de a bunkóság egyáltalán nem lényeges összetevő.


A csajoknak (részben genetikai okokból) legtöbbször olyan pasi kell, akire támaszkodhat, akire rábízhatja a dolgokat. Aki határozott, magabiztos, és megmondja, hogy drágám, most ezt csináljuk, most azt, utána azt. Persze ebbe a csaj beleszólhat, köthetnek kompromisszumot, de alapvetően a pasiknak kell előjönnie a tervvel, amit majd a csak véleményez.


Például az "ideális" pasi nem kérdezi meg a csajtól, hogy ma este hova menjünk?, hanem azt mondja ma este menjünk az XY Clubba, rendben? Ezek apróságnak tűnnek, de tényleg sokat számítanak.


Lényeg a lényeg, hogy az "átlagos rendes" pasik nem azért nem népszerűek, mert nem bunkók, hanem mert nem határozott, magabiztos, irányító alkatok.


Ki érte egyet velem?


2015. jan. 24. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazad lehet :)
2015. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem.
2015. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát felőlem lehet határozott és magabiztos egy pasi, ha emellett bunkó, akkor se kellene, ha másképp tudnám, hogy egyedül halnék meg. Egyébként meg azt sem szeretem, ha mindenáron meg akarja valaki mondani egy kapcsolatban, hogy mit csináljak, engedjen szabad teret, és ha én valahova el szeretnék menni, vagy valamit csinálni akarok, akkor nehogy már úgy legyek leszavazva, hogy nem, mi csak azért is ezt meg ezt fogjuk csinálni.
2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen. Meg ugye a másik érv a biztonság hamis illuziója . Azt hiszik aki bunkó nagy a hangja az majd mekkora biztonságot nyújt mert majd mindenkit jól kioszt,aztán csodálkoznak ha pont a párját üvölti le és alázza minden nap. De akkor már késő. Közben aki normális és csak akkor pattog ha tényleg feltétlen szükség van erre, azt észre sem veszik.
2015. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kinek hogy...Nekem a középút a keresendő.Én pl kifejezetten kellemetlennek érezném, ha egy "bunkó, uralkodó típusú, irányíthatalan pasim lenne, pont emiatt nem érezném biztonságban mellette magam.Na meg két dudás nem is férne meg egy csárdában ....Ebből következik, hogy nem keresek ilyet.

Egy "átlagos", rendes pasinak is lehet véleménye, ami még nem baj, csak ha rám akarja erőltetni és azt kell éreznem, hogy elnyomott vagyok mellette és mindig ő az okosabb, az nekem taszító.Magát irányítsa jó úton ne engem, ez már épp elég a férfias határozottsághoz.Mellette legyen egészségesen papucs, ami még nem egyenlő a tutyimutyisággal.Nos, én így gondolom, de ízlések és pofonok..

Bár én nő vagyok, de állítólag "fordított ember".Szóval, többnyire épp az ellenkezője igaz rá, mint az átlagra...

2015. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg észrevételem szerint a butuska, vagy gyámoltalan, naiv nők kötnek ki a bunkók, meg a rossz fiúk mellett.Befolyásolhatóságuk miatt akadnak az ilyen despoták horgára.
2015. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
legyen határozott, de ha bunkó akkor inkább az egyedüllétet választanám.
2015. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában a bunkó pasikra tényleg a buta, könnyen irányítható nők buknak.

Abban viszont nem értek egyet, hogy a nők arra buknának, ha irányítanák őket. A magabiztosság vonzó, ez tény, de az egyenesen irritáló, ha a pasi egyedül eldönti, hogy mit fogunk csinálni.

Jobban értékelem -és szerintem még rengetegen vannak így- azt, ha a párom odajön hozzám azzal a kérdéssel, hogy "mit szeretnél csinálni este?"

Szerintem a másik verziód, kedves kérdező, már a bunkóság határát súrolja.

2015. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze, általában az arany középút a legjobb.


De rengeteg olyan kérdés van az oldalon, ami arról szól, hogy a csajok milyen kétszínűek és buták, mert nekik mindig a bunkó pasi kell, aki úgyis bántja (fizikailag és/vagy verbálisan) őket, és szegény rendes pasik meg senkinek se kellenek.


Ez a kérdés ezekre volt a reakció.

2015. jan. 24. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is rátapintottál a dolog lényegére. :D

Valóban a határozottságon van a hangsúly és nem a bunkóságon.

A férfi legyen férfi! Markoljon a hajamba, szorítson a falhoz és mutassa meg mit tud. Az számomra annyira lankasztó ha egy fiú puhánykodik. Ez nem összetévesztendő a figyelmességgel. Viszont legyen egy konkrét elképzelése, tudja mit akar.


20/L

2015. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!