Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinalja ezt a srac? Ez...

Miert csinalja ezt a srac? Ez onbizalomhiany?

Figyelt kérdés
Oke, lanyletemre en is csinaltam azt, hogy tudtam ha bejovok egy fiunak, kihasznaltam, szerettem ha dicser, egy csomo ilyen volt. Soha nem voltam meg szerelmes, egeszen 2014 novembereig.. Elkezdtem beszelni egy fiuval es rajottem, hogy o hasznal ki engem.. Ugy mint ahogy en a tobbit.. Nagyon rossz erzes. O is azert csinalja ezt amiert en? Fordult a kocka, es nagyon bant.:( valljuk be hogy nem a leghelyesebb srac, onzo, tipikus "menci srac" de nagyon szeretem...
2015. jan. 24. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy menci? :D menő? jesszus...

már ne is haragudj, de beleesel a saját csapásba, még az sem jut eszedbe, hogy te mit okoztál másoknak a viselkedéseddel. szerintem megérdemled, ha belezúgtál és sznvedj, talán ha a saját bőrödön tapasztalod meg ezt, akkor majd nem bántasz legközeleb másokat. habár nem úgy néz ki hogy tanulsz belőle...

2015. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most sajnáljalak?
2015. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják úgy, h visszakapod az élettől, amit te adtál másoknak
2015. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tipikus gyerekes viselkedés
2015. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat:DD értem...xd menci :dd
2015. jan. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!