Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes csajok miert csinaljak...

Egyes csajok miert csinaljak ezt a facebookon? Magamutogatas vagy onbizalomhiany?

Figyelt kérdés

Vagy 200-300 kepet tesznek fol facebookra, buli elottik kepek, baratokkal, ismerosokkel pozolnak. Persze minden alkalommal mas ruha van rajta/rajtuk, vagy esetleg mas cipo, kiegeszitok.

Ez persze olyan csajoknal talalhato meg, akik nem neznek ki rosszul, az a par szoba(1-2), ahol pozolnak szinten fel van ujitva, temopan ablak, uj festes, uj butorok, szonyeg...

Miert tesznek fel ennyi kepet? Mas is szep lakasban el, jo ruhaja van, megse tesz fel minden kepet facebookra.


2015. jan. 17. 16:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Mert jól érzik magukat és ezt szeretik megosztani a barátaikkal, nem az irigyeikkel.
2015. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Magamutogatás és egónövelés. Kb. így képzeld el: "Én vagyok itt a királynő, hódoljatok csicskák!"
2015. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De ha van onbizalmuk, miert kell lepten nyomon kepeket feltenni? Mas is tehetne fel kepet, akinek sokkal tobb mutatnivaloja lenne, megse teszi.
2015. jan. 17. 16:25
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vicces amikor valaki a gép előtt dühöngve nézegeti mások bulizós képeit, miközben őt a kutya nem hívja el sehová, mert egy unalmas, befordult arc. :)
2015. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Társadalmi nyomás, megfelelési kényszer. Ezek a fő okok, de emellett még számos más is lehet. (egyébként fiúk is csinálják).
2015. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

#4


szerintem meg az a vicces, hogy ezeket a magamutogató csajokat 20. életévül előtt 25-en megdugják, majd 30as korukban egyedül ülnek a gép előtt kiégve és nézegetik mások bulizós képeit, mert őket a kutya nem hívja sehova.


De tudjuk, k*rvából lesz a legjobb feleség!

2015. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ez simán maga mutogatás. Így élik ki magukat. Nincs kommunikációs képességük és valahogy azért tudatni kell a külvilággal hogy léteznek. Önbizalom hiányban szenvednek. De ezt úgy akarják előadni hogy milyen piszok nagy önbizalommal rendelkeznek.
2015. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
És mindezt leszűrted a bulizós képekből, gratula! Ők legalább tudják hogyan mozduljanak ki és bulizzanak egy jót, szórakoznak a barátaikkal(mert nekik vannak), élvezik az életet. Közben pedig valaki ezen morog és nagyon szellemes megjegyzéseket tesz rájuk saját magányában, pedig emberileg csak annyira telik tőle hogy másokat ismeretlenül megítéljen. Na az ilyen szociopaták ezerszer rosszabbak.
2015. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

az azért már utal valamire, ha egy képen ennyire megjegyzed, hol készült, illetve az illetőn mikor milyen ruhák és kiegészítők voltak...


én sem vagyok bulizós, de meg van a magam szórakozása

ha ismerőseim ilyen képeket raknak fel, esetleg egyszer megnézem kíváncsiságból, esetleg még levonom a tanulságot, hogy jó volt a buli, de utána megyek másfele

új hobbit kéne találnod, mert ez így elég beteges

2015. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

68% igencsak szemetkedo kedvedben vagy!

Mas is bulizik, megse tesz fel minden egyes bulijarol tobb kepet!

2015. jan. 17. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!