Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszamaradott s*ggf*j vagyok...

Visszamaradott s*ggf*j vagyok hogy rettenetesen bosszant ha egy nő nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Minden nőnek tudnia kellene alapfokon főzni. Már csak azért is mert ha a gyermeke éhes és nincs otthon chips vagy zacskós leves,meg tudja etetni szegény kölköt.

2015. jan. 25. 22:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden nőnek lesz gyermeke.
2015. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Te tudsz főzni?

Egyébként igen, illene, DE az alap dolgoknak azt hiszem mindenkitől elvárhatónak kéne lenniük, pl. egy 16 éves gyerek se haljon éhen, ha az anyja reggeltől estig dolgozik.

Ha valakinek van gyereke és úgy nem tud főzni, az kiakasztó számomra, főleg, ha folyton mekibe hordja vagy chips-szel tömi.

Pár alap kaját jó lenne már az általános iskolában megtanítani a gyerkőcöknek. Nekünk anno volt a suliban sütés-főzés óra, de csak 1 évig, 5. osztályban, aztán valamiért megszűnt.

2015. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Egyaltalan nem vagy az. Szerintem is minden nonek kell valamennyire ertenie hozza. Ugyanez a takaritasnal. 16/L
2015. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Ez teljesen jogos! Alapokat tudjon főzni.

A étel nem főzi meg magát!:D

De ennek a másik oldala, hogy a férfiak

tudjanak szerelni vagy barkácsolni rendesen.

Milyen már, hogy sokan elvárják egy nőtök

hogy főzzön, de egy asztalt vagy egy biciklit

nem tudnak összerakni. Lehet kicsit szexista

a megjegyzésem de szerintem ez a normál.:D

2015. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
nőtől*
2015. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van, egy nõnek tudnia kell fõzni, nemcsak karrierre lettek teremtve.Jöhet a 0.-ra való lepontozás.De tudod, az ilyenfajta nõk megvannak becsülve sokkal jobban,mint azok a nõk,akik megtanultak fõzni is.
2015. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

Igen, az vagy.

Törődj a saját dolgoddal, ne másoknak akard előírni, hogy mit tudjanak meg mit nem.

2015. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen! Férfi lévén tudok főzni.Ami a férfitársaimat illeti nekik is ugyanúgy kell tudni barkácsolni,minimum a biciklin a lyukas gumit kicserélni.
2015. jan. 25. 23:07
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincs igazad. Egyrészt nem csak a lányoknak, hanem a fiúknak is illik tudni megcsinálni legalább egy rántottát, másrészt nem csak a lányon múlik, hogy mit tud megcsinálni. Ha a szülők egyáltalán nem vonják be őket, akkor még a főzés gondolata is veszett ügy.

A takarítás meg baromság. Engem nagy rendre neveltek, mégis ahogy elköltöztem baromi rendetlen lettem..

2015. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért szerintem nincs igaza a kérdezőnek.


Alapfokon főzni ugyanis nekünk, férfiaknak kell tudnunk. Egy nő (SzVSz) főzzön má' jobban, mint én.


Alapfokon szereljen biciklit, rakjon össze asztalt, fúrjon falat, fessen meg a többi (amiben mi vagyunk a "profik").


Ez ugyanis - ha már a szerepek felcserélhetőségét feszegetjük - így kölcsönös.

A pasas folyjon bele a házimunkába, cicus viszont semmibe, az meg NEM AZ.

2015. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!