Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy élvezem...

Miért van az, hogy élvezem mások szenvedését?

Figyelt kérdés
Pl :multkor voltunk koncerten pár haverommal jól elvoltunk aztán egyszer csak mintha minden érzelmem eltűnt volna üresnek éreztem magam de amikor megláttam egy szenvedő embert (egyik barátomat) jó érzéssel töltött el hogy szenvedni látom 17/f (nem ez az első ilyen alkalom)

2015. jan. 26. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak örülsz neki, hogy te nem szenvedsz, akkor legyél hálás érte. Szerintem nincs ebben semmi rossz, csak rossz oldalról közelíted. :-)
2015. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak örülsz neki, hogy nem téged súlyt az élet. :D
2015. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel szenvedett :D Vannak olyan dolgok amiket én is röhögve nézek végig, és csak utána kérdezem meg hogy:"segíthetek?:D"

Vicces ha egy ember azt hisz, hogy egyedül be tud vinni egy nagy fotelt az ajtón ki tudja cserélni a villanykörtét vagy fel tudja vinni a csomagjait a lépcsőn:_D Vagy csak szimplán nagyot esik. Ezek tényleg vicces dolgok tudnak lenni, független attól, hogy valaki szenved. :d

2015. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rossz tulajdonság! Mért jó az neked, hogy másokat szenvedni látsz?
2015. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ez valami belső feszültség, düh lehet ami benned van valami miatt és így jön ki. Fejlesztened kéne a személyiséged hogy orvosold ezt a dolgot, fogadd el a dolgokat amik körülvesznek téged akkor talàn nem lesznek ilyen érzéseid. Amúgy önmagában az hogy örülsz más szenvedésének szerintem nem normális.
2015. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van ilyenem. Előző munkahelyemen magamban mindig röhögtem, amikor azok a kollégák szenvedtek valamivel, akik beszólogattak nekem (emiatt jöttem el). Na akkor nem kérdeztem meg, hogy segítsek-e, inkább néztem, ahogy egyre idegesebbek lesznek, és a végén kifutnak a határidőkből.
2015. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamiért haragszol rá és úgy gondolod, hogy most visszakapta az élettől? Egyáltalán mitől szenvedett? Mert pl ha lenyúlt előled egy csajt, aki nagyon tetszett neked, most meg őt küldte el az, aki tetszett neki, akkor valahol érthető, hogy ez téged elégedettséggel tölt el, mégha nem is szép dolog. De ha azért szenvedett, mert fájt valamije vagy rosszul volt és ennek örültél, az elég furcsa.
2015. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet, hogy csak szimplán mások sikertelensége tölt el jó érzéssel, mert akkor magadat jobbnak látod. Például ha kapsz egy kettest valószínűleg jobban örülsz annak, ha mindenki másnak egyes lett, mintha mindenki másnak ötös. Ez sem baj, szerintem a legtöbb ember így van vele.
2015. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!