Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy élvezem az...

Az normális, hogy élvezem az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Ha például körülöttem mindenki feszült és szidják egymást, akkor csak hátradőlök és nagyon jól szórakozom rajta. Viszont ha valakinek problémája van, akkor szívesen leülök és megbeszélem vele, ha kedvelem az illetőt akkor tényleg aggódom is miatta. Viszont tényleg szeretem az ilyen feszült helyzeteket, feldobnak valahogy. Ez normális?
2014. febr. 17. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn is élvezem az ilyen helyzeteket :D
2014. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, valamikor én is csak nevetek ezeken a szituációkon, szerintem szórakoztató, ahogy a másik emberek min és hogyan veszekednek, szóval vagy normális vagy mindketten meghibbantunk :)

12/L

2014. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában én is jókat röhögök az ilyesmin. :D
2014. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is elvagyok ilyenkor, néha jót röhögök (magamban) rajtuk...
2014. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kameko-san ***** válasza:
Én is szeretem ezt csinálni! :D
2014. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is élvezem, az osztálytársaim mindig ezt csinálják, és én is szórakozom rajta. De én is tudok beszélni komolyan is a problémákról.

Azon meg még jobban szórakozok, mikor elkezdenek durván verekedni.

2014. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!