Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek az emberek,...

Miért irigyek az emberek, mert fekete luxusautóval járok?

Figyelt kérdés

Sok időt voltam külföldön dolgozni.A kint keresett pénzen itthon vettem házat és autót.

Lehet hogy nagy házam van és jó autóm, de a ház rezsije annyi, mint egy közepes panel lakás rezsije, mert újépítésű, a kocsi meg dízel és keveset eszik.

De dolgozni itthon is kell.

Állásinterjúra mentem.

Egy kis céghez, a megbeszélt időpontban gyülekeztek az emberek egy részük az udvaron másik részük a váróban.

Mikor megjöttem, azt hitték a főnök jött.

Mikor kiderült hogy egy vagyok a munkára jelentkezők közül, láttam némelyik embert majd szétvetette az irigység, úgy bámult.

Miért ilyenek az emberek még mindig ebben az országban?

Soha nem növik ki ezt a balkáni/szovjet beidegződést, ha már nekem rossz, akkor a másiknak is rossz legyen!



2015. jan. 27. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző, elárulom, hogy nem BMW, és nem is Audi... ;) Tisztában vagyok a luxus szó jelentésével, és azzal is, hogy mi számít annak!
2015. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Rendben csak azt hittem, hogy megint egy olyan ember írt, aki szerint ez a két márka luxus autó (még az esti híradóban is a baleseteknél azt mondják, hogy luxus autók mentek egymásba és a képeket bmw-t mutogatnak).


Amúgy biztos vannak irigy emberek, de olyanok is vannak mint én. 24 éves férfi ember létemre nincs autóm mert a tömegközlekedés kiszolgálja az igényeimet, az autóra költendő pénzt pedig félrerakom.

2015. jan. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Én nem bírnám autó nélkül. Egyik az, hogy rosszul vagyok amikor hozzám érnek idegenek, és utálok nyomorogni, várni stb. Vannak emberek, akiktől egyenesen undorodom ránézésből. :D

Másik, hogy rengeteget megyek, sokat kell utaznom, így meg sem tudnám oldani kocsi nélkül. De nem is akarom. Az én kényelmemet és biztonságomat szolgálja.

2015. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A fekete luxusautó kevés ehhez! Ahhoz úgy is kell viselkedni, úgy is kell élni a mindennapokban, úgy is kell vezetni az utcán, országúton!
2015. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki milyen kategóriába sorolja, de nálunk is néz ki mindenki a fejéből, amikor a citromsárga Porsche 911-esemmel érkezem meg. Nem loptam a rávalót, de a kollégáim néznek, mint paraszt pitscha az angol wc-re.
2023. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!