Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha megváltozom…...

Az baj, ha megváltozom… hirtelen?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta visszafogtam magam látva azokat, akik úgy öltöztek, mint én. Rocker. Ezért mindig követtem az úgymond „divatot”. De kezd, elegem lenni szeretnék olyan lenni amilyen. De félek, hogy ez a változás túl gyors lenne a körülöttem lévőknek és talán még nekem is. Nem tudom. Kéne félnem ettől?

2015. jan. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó dolog, ha nem akarsz már divatmajom lenni, öltözz úgy ahogy jól esik. Mit érdekel a környezeted véleménye a lényeg , hogy Te jól érezd magad az adott ruhában.
2015. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változz meg. Megéri hidd el. Én is féltem először, hogy mit fognak szólni, csak rájöttem, hogy ez miért kellene, hogy érdekeljen engem. Semmiért. Változz nyugodtan.
2015. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

attó függ mit értesz az alatt hogy rocker. Nekem elég ha van egy farmer, egy sötétebb pulcsi, bőrkabát, bakancs, egy lánc stb és már "rockerosan" vagyok felöltözbe, és ez mindenkinek egyből le is esik. Viszont mégsem annyira extrém hogy feltünést keltsen.

Ha viszont neked az a rockeros, hogy felveszel mindenféle karkötőket, nyakörvet, feketeére fested a körmeidet, stb. akkor azt mondom hogy inkább fokozatosan csináld.

2015. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem öltözz úgy, ahogy jól esik. Én is hasonlóan voltam, annyi különbséggel, hogy 10 évvel idősebb lévén, mint te, általános iskolában engem abszolút gyerekként kezeltek. Tehát azt kellett felvennem, amit anyám vett nekem, függetlenül attól, hogy tetszik-e vagy nem. Meg sem kérdezett, mielőtt valami ruhát hazahozott, hordanom kellett, akárhogy nézett ki és akárhogy lógott rajtam (általában minden amit vett, nagy volt rám és aztán ő ordított velem, hogy gebe vagyok mert lóg rajtam minden). Így aztán a ruháim többségét színes, mintás felsők alkották, farmerem nem lehetett csak szövetnadrág. Nekem meg a fekete volt a kedvenc színem ovis korom óta, de hát ,,feketét nem hordhat egy gyerek". 16 évesen mentem először dolgozni, végigdolgoztam egy nyarat és a nem tetsző ruhákat szépen lecseréltem egyszerű fekete pólókra és vettem magamnak farmert. Következő évben szintén nyári munkából vettem övet, bakancsot és befestettem a seszínű hajamat. Persze az osztálytársaim beszólogattak, hogy na mi hirtelen ez a nagy "rokkosság" (fájt leírni a szót) de tojtam rá, hiszen alig ismertek, nem tudhatták hogy azelőtt nem volt lehetőségem úgy kinézni, ahogyan szeretnék.

Szóval mindent összevetve, ha a helyedben lennék, én váltanék, pláne hogy megteheted (te döntheted el, hogy mit veszel fel és meg is veszik neked).


24/L

2015. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változz, ha jól esik! Emlékszem, én egy nyár alatt változtam meg. Gimnázium első évében még úgy öltöztem, mint bárki, csodálkoztak is, amikor mondtam, hogy rockot hallgatok. Aztán nyáron elkezdtem fekete cuccokat vásárolgatni és azokat hordtam. Utána ősszel mindenki csodálkozott, hogy rocker lettem... de nem érdekelt különösebben :)
2015. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :)
2015. febr. 3. 09:41
 7/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha most vagyok 14 és új suliba megyek jövőre, akkor most tegyem ezt meg vagy várjak hísz azok már eleve úgy fognak megismerni?
2015. febr. 3. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!