Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon figyelmetlen, szétszórt...

Nagyon figyelmetlen, szétszórt és feledékeny vagyok, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ha nem írok fel vmi teendőt a telóba vagy cetlikre akkor az olyan mintha nem is volna.Úgy el tudok felejteni beszélgetéseket mintha sose mondták volna nekem. 35F

2015. jan. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok. És egyre durvább. Főzni pl. már alig merek, múltkor 2 nap egymás után szénné égettem a kaját, mert elfelejtettem, hogy felraktam főzni... vagy amikor mosok, este fürdésnél veszem észre, hogy már 7 órája lejárt a mosógép, totál kiesik, hogy mostam egyet...

És a beszélgetések dettó ugyanígy kiesnek, vagy épp régi emlékre hiszem azt, hogy tegnap volt. Már gondolkoztam azon, hogy elmegyek dokihoz, de előbb még kipróbálom a ginko biloba kapszulát, hátha serkenti az agyműködésem... :S attól félek, komolyabb dolog van a háttérben, de az orvos kiröhögne, mert csak 28 éves vagyok!

Egyébként én is mindent jegyzetelek, van egy füzetem, amibe leírom a teendőket, vásárlásokat, mindent, ami eszembe jut, hogy meg kell csinálni, különben elfelejteném. Nap közben is többször megnézem, kipipálom, ami megvan. Csak így tud normális lenni a napom.

Már 5 napja szedem azt a kapszulát, de igazából nem érzek még változást. Meg nagyon félek is, nem merek nem jegyzetelni, mert félek, hogy valamit elfelejtek. :S Neked mi volt a legdurvább eddig, amit elfelejtettél? (nekem a főzés, ez sajnos veszélyes is... :S )

2015. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg nincsen következménye ezeknek a tetteidnek,ezért teheted meg azt,hogy szeszélyes vagy.

csak az szeszélyes és komolytalan aki megteheti,vagy a környezete tolerálja ezt a fajta viselkedést.

2015. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Többet kellene dugnod.
2017. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szedjetek Ginko Bilobát.Vagy csak a front van hatással rátok is?? meg az álommág(mint rám). 30,5N
2019. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!