Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég érzekeny vagyok 12eves lány?

Lovas8 kérdése:

Elég érzekeny vagyok 12eves lány?

Figyelt kérdés
A suliba ha nem jól csinálok valamit pl. Matek mindig majdnrm elsírom magam pedig tudom h nem sikerül minden elsőre se akkor is ma is elsírtam magam törin merr négyest laptam mit tegyek h ne legyek ilyen érzékeny( olyan kommentek nem erdekelnek h majd kialakul....)?
2015. jan. 30. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég érzékeny vagy e? O.o ... Mihez?


Amúgy nemtudom mit tegyél, csökkentsd az elvárásaidat.

2015. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam nagyon sokáig de felsőben már kezdett elmúlni és mikor hetedikben sulit váltottam már egyáltalán nem volt ilyen.

Ez rosszul fog hangzani de minél kevésbé érdekel hogy jól teljesíts és a legjobbat nyújtsd és mindig minden ötös legyen annál kevésbé visel meg ha esetleg kudarcot vallasz, nem azt a jegyet kapod amit akartál.


Próbálj rájönni mi okozza a feszültséget amitől nem bírod visszatartani a sírást. A szüleid elvárásai? A sajátodé? Tanároké? Félsz hogy az osztálytársaid cikizni fognak?


Ismételgesd magadnak hogy hibázni oké, tedd valahogy a környezeted és saját magad nyugalmasabbá. Pl. beszélhetsz a szüleiddel, jobban megismerkedhetnél az oszt. társaiddal, gyakorolhatsz meditálni vagy sportolni.

2015. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönom a válasut a 2 valaszolónak megpróbálom majd mondogatni magam nak
2015. jan. 30. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!