Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó vagy rossz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz, ha egy lány elég érzékeny és sokszor meghatódik, elpityeredik, sokat kell pátyolgatni meg szeretgetni?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, de eddig azt vettem észre hogy a pasiknak olyan nő kell aki, magabiztos és nem annyira érzelgős, mert amint kimutattam az érzéseimet, hogy gyenge vagyok és egy igazi társra van szükségem aki megóv mindentől és kiáll mellettem mindenki csak átvert.

20/L


2014. dec. 25. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen csajt akarok :)

18F

2014. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan világban élünk, ahol ez széles körben elfogadott. Tudod, ez "gyengeség".
2014. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb probléma :)
2014. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok! :)
2014. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnélek akkor ezt elfogadnám és melletted lennék ilyen helyzetben is.

18/F

2014. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, őszinte leszek. Ez valamennyire imponáló csak nálam. Valóban a karakán, de érzelmes, szenvedélyes nőkért vagyok oda. Bírom az ilyeneket is, de volt, hogy úgy éreztem, pátyolgatnom kell mindig és hát, nem éreztem magam igazán férfinek mellette. :/
2014. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aranyos :)
2014. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos de egy kapcsolatban a lenyeg hogy a felek tamogassak egymast lelkileg, nem pedig az hogy az egyik 0-24 babusgassa a masikat.
2014. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudnám szeretni.
2014. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hááát...


Egy idő után szerintem fárasztó, ha egyvégtében rinya van. És tegyél le arról, hogy a pasid megóv mindentől, ilyen egyszerűen nincs.

2014. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!