Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tolerálom egyre nehezebb...

Miért tolerálom egyre nehezebben az embereket? 18/L

Figyelt kérdés

Alapvetően egy nyitott, barátkozós ember vagyok. Nem nagyon tudok olyan emberről sem, aki utál, hála Istennek. :D Viszont ha jobban megismerek embereket, akkor úgy érzem, hogy idegesítenek és nem szeretnék velük barátkozni. Eleinte minden rendben, jót beszélgetünk, de később biztos elkezd idegesíteni valami bennük... Legtöbbször úgy érzem, hogy egyszerűek/nem túl intelligensek, de van aki idegesítően sokat beszél és egyszerűen besokallok.

Elég rossz érzés, nem tudom, miért van ez és hogyan tudnék rajta változtatni. :(


Valaki tapasztalt már hasonlót? Van megoldás? Nagyon igyekszem toleránsnak lenni....



2015. jan. 31. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehát nem is kell mindenkivel barátkozni!
2015. jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 évesen? Az komoly.

Én 35-re sokalltam be, ugyanezek miatt.

Megoldást nem találtam. Az agykontroll segít. Izolálom magam a külvilágtól, kívülről figyelem a kapcsolataimat, így eléggé el tudok vonatkoztatni az idegesítő dolgoktól.

Gyakorlatilag megtanultam felülemelkedni ezeken a dolgokon.

Nem teljesen, de jobb mint volt.

2015. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez:( Néha legszívesebben felakasztanám magam az ismerőseim nagy részétől, ostobának, unalmasnak, önsajnáltatónak vagy épp hencegőnek érzem őket, meg vannak azok, akik tényleg ANNYIT beszélnek, mindig ugyanarról, mindig ugyanazt és mindig ugyanúgy, válaszra se várva, én meg annyira szeretném megmondani, hogy ez engem kúúrvára nem érdekel, de aztán meg mindig eszembe jut, hogy akiket meg kifejezetten bírok, azok biztos rólam gondolják pont ugyanezt, és inkább próbálom magammal elhitetni hogy áá nem olyan rossz ez, de az. Pedig amúgy tök kedves vagyok mindenkivel, meg meghallgatom őket, és szeretem is az embereket, csak annyira azért mégse. Legalább viccesek lennének, vagy valami.
2015. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban:D 16f
2015. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond meg mindenkinek ki miért hülye.


Sokkal jobb utána.


Építő kritikai jelleggel, nem a bántás kedvéért.


Aztán aki hálás érte, azzal utána el lehet lenni.

2015. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!