Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik azok a dolgok...

Szerintetek mik azok a dolgok amik tényleg bűnök?

Figyelt kérdés

És itt most nem az ilyenekre gondolok hogy házasság előtt ne szexelj...

Nem vallásos szempontból, hanem emberi szempontból. Mik azok a dolgok amiket soha nem bocsájtanál meg magadnak mikor halálod napján lepereg előtted az életed?



2015. jan. 31. 17:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Uhh mikor írtam még nem te voltál az utolsó :D

Mindegy szóval az aki visszakérdezett :D

2015. jan. 31. 18:52
 12/19 anonim ***** válasza:

gyilkosság, mások megkárosítása vmilyen téren (lopás, család, átverés, megcsalás, kihasználás)


Én a fogat fogért elvet vezettetném be!

2015. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Imádom amikor a Bibliát okádéknak nevezi valaki :D én nem pofázom bele más dolgába és szakmájába ahogy nektek sem kéne minekutána én a Bibliával foglalkozom. Az Ószövetség sokkalta összetettebb és komplexebb mint az új és rengeteg az olyan dolog ami a laikusoknak le sem esik...
2015. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk választhattál volna kevésbé fölösleges szakmát is.

Személy szerint felháborítónak tartom, hogy az én adóm arra megy el, hogy valaki egy mesekönyvet olvasgasson...

2015. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nos ajánlom figyelmedbe mondjuk Genuai Szent Katalin vagy Eckhart mester tanításait a Bibliáról kedves barátom. A szájkaratét meg tartsd meg másnak.

Köszöntem!

2015. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De ha a hiányos tudásod pótolni akarod akkor egy Szent Tamás is megteszi :) Jah hogy akkor már olvasni kell és bonyolult? Bocsi...

(ennyit én is megengedhettem magamnak a "hányadék" kifejezés végett)

2015. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kíváncsi elmeháborodottak képzelgéseire, köszi.
2015. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát persze hiszen te egy felvilágosult és tisztán látó ember vagy ezek szerint. Tudod szerintem tipikus iskolapéldája vagy azoknak a primitív embereknek akik "nem de nem mert azt mondtam, hogy így van" kategóriába esnek. Nem tudsz te semmit de még büszke is vagy rá ami különösen vérforraló. Gondolom nem érdekel az elmeháborodott Buji Ferenc, Hamvas Béla, Tábor Béla, Al-Alawi, Ramana Maharshi és a többiek. Nem nem te felvilágosodott vagy téged nem érdekelnek ezek a sötét művek :)

Szégyen, hogy ilyen emberek vannak...

2015. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a Bibliát azok "írták" (kanonizálták stb stb), akik szerint a Föld lapos.


Ettől függetlenül vannak benne olyan örök érvényű igazságok, amiket jó lenne betartani, de azt is meg kell érteni, hogy az élet halad előre, nem ragadhatunk le a múltban.


Nincs bajom a vallással, felőlem mindenki abban hisz, amiben akar, ha Buddhában akkor benne, ha a görög istenekben, akkor bennük. Nekem magával az egyházzal van problémám, azzal, hogy dogmaként kezelnek olyan dolgokat, amiket dogmaként kezeltek 200 éve is. :/ Változik a világ.


De például a mostani Pápa nagyon jó arc, felvilágosult, modern gondolkodású. Ha az egész egyházat meg tudná reformálni, máris elfogadóbb lennék.


A visszakérdező voltam. (Már én sem tudom, melyik hozzászóló. :D )

2015. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!