Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti éreztek magatokban...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti éreztek magatokban több-kevesebb pszicho-mazohista hajlamot?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, mintha örömet okozna sok lánynak, nőnek egy kiadós akár személyeskedésig fajuló hangos, sírásban végződő vita. Jól megtépve egymás lelkét. Utána több kevesebb ideig tartó távolságtartás, majd következik a lélekemelő kibékülés. És nem lényeges a vitázó fél neme, éppúgy lehet nő mint férfi. Valós ez az észrevétel?

2015. febr. 1. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon nem, amikor csak tehetem, kerülöm a veszekedéseket, ha meg elkerülhetetlen, akkor sem vágok semmi olyat a másik fejéhez, amit tudom, hogy megbánnék. Tehát előbb gondolkozok, és csak utána szólalok meg. Barátságnál és szerelemnél egyaránt ez a helyzet.
2015. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen vannak ilyen emberek.

Levezetik az idegeiket egymáson.

2015. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a lányoknál van, mindenkinek le kell vezetnie valahol a feszültséget. Csak általában a férfiak elmennek futnak egy kört vagy kezdenek magukkal valamit, míg a lányok inkább rágódnak rajta míg ez első szembejövő ellen kerítenek valami kamuindokot hogy miért lehessen lesikoltani a fejét. Tisztelet persze a kivételnek mert sok van.
2015. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!