Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan álltok az alábbi tulajdonságokkal rendelkező fiúhoz?

Figyelt kérdés

Fizikai tul.: vékony, 177cm, ápolt. Egyetlen hibája, hogy nem sportol, és ennek megfelelõen nem tudhat önmagának feszes testet.


Belsõ tul.: intelligens, határozott, romantikus, céltudatos és nem befolyásolható. Hátránya, hogy túl komoly, merev és nem humoros.


Kora: 19 éves



2014. dec. 14. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolhatóra úgy érted, hogy ha valamit a fejébe vesz akkor semmi nem tudja meggyőzni? Én is makacs vagyok, de ha valaki halál komolyan nem befolyásolható, akkor azt messze elkerülném. :(
2014. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs vele semmi baj.
2014. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért nekem a humorérzék fontos. De egy komoly lánynak okés
2014. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A romantikát felejtsd el, a lányok nem vevők rá!
2014. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem az ilyet, miért hiszi azt a legtöbb srác, hogy a kinézet a számít, és minden csajnak az izmos-magas szőke herceg kell? Az a lényeg, hogy legyen a szemedben valami, ami megfogja a lányt! (Persze, ha nem egyéjszakás kalandot akarsz...) És igen, én például nagyon szeretem, ha egy fiú romantikus, és nem abban merül ki az érzelmi világa, hogy "csá, dugunk?" Az meg, hogy nem vagy humoros, egyáltalán nem probléma, engem például kifejezetten bosszant, ha egy fiú csak folyton poénkodik és nincsenek komoly gondolatai. Szóval, ezek alapján szerintem semmi gond nincs veled. 20/L
2014. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
intelligens ember hallgat másra is ha ész érveket mond neki valaki
2014. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiú engem kapásból hülyének nézne :D Nem illenénk össze, hosszú távon még barátként is egymás idegeire mennénk. 19L
2014. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kémián is fiz tul van :DDD
2014. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kifelejtetted hogy beképzelt

"Egyetlen hibája, hogy nem sportol"

2014. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy humor zacsi vagyok :D valaki beszélgetni ?:D 20f
2014. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!