Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt az életet. Vannak tőlem rosszabb tulajdonságokkal rendelkező lányok, akiknek mégis van párjuk. Ez miért van így?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak ezen múlik.Te ezt látod, tehát éretle vagy.
2014. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen. Ez így van. Egy lány akár lehet bunkó is, beszélhet csúnyán, mégis kell a fiúknak.
2014. júl. 27. 08:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindenkinek ugyanazok a tulajdonságok rosszak. Meg nem csak ezen múlik.

Ne foglalkozz másokkal, a összehasonlításokból sose jött ki semmi jó. Engem is elhagytak már sokkal unalmasabb nőért, de hát neki ő tetszett és kész.

2014. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szubjektív, hogy kinek mi a jobb vagy rosszabb. Mellesleg a külső sem utolsó szempont.
2014. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert ha valakit megakarnak baszni, akkor valszeg nem fogja érdekelni hogy bunkóóóóóó meg csúnyán beszél. Na meg gondolom az is hozzátesz hogy ők nem gyakorin búslakodnak hanem kimennek azt szétdobják a lábukat 100 pasinak, abból meg nem nagy dolog ha 10 meg is húzza.
2014. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én tartósabb kapcsolatra gondoltam. Hogy hiába van sok lánynak rosszabb tulajdonságai mint nekem jobban megtud tartani egy fiút.
2014. júl. 27. 09:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Peches voltál eddig. Vagy vannak jó tulajdonságai is a srác számára amik elnyomják a rosszat. Vagy kis papucsok akik behódoltak a barátnőjüknek így egy nemet se mernének mondani nem hogy szakítsanak.
2014. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Vagy várod a csodát,

2. vagy rusnya vagy

2014. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A csúnya beszéd és a bunkózás "menő" dolog lett, szóval a megfelelő társaságban, környezetben ezek még akár pozitív tulajdonságok is lehetnek. Egyébként is ez a felszín, lehet, hogy csak társaságban ilyenek.
2014. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért egy normálisabb fiúnak nem tetszene egy bunkóbb lány.
2014. júl. 27. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!