Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törekedjek arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törekedjek arra, hogy megértő, megbocsátó, világosan kommunikáló és mindenre nyitott ember legyek, ha úgyis a kevésbé ilyen tulajdonságokkal rendelkező fél "korlátai" fogják megszabni a kapcsolat maximumát és ezzel ő irányít?

Figyelt kérdés
Pl: a makacsságával, indulatosságával stb.
2015. jan. 11. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy szerethető és mosolygós bolygon élj....
2015. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


És azt hogy? 5% ha ilyen mint a kérdező. A 95% brutális túlerőnek minősül

2015. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CptTomato ***** válasza:
Próbáld ki hogy nem ilyen vagy olyanokkal akik nem jelentenek annyit mint akikről beszélsz.... mondjuk a főnököddel... vagy egy rendőrrel... vagy egy öreg nénivel... tök mind1. Próbáld ki.
2015. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mert attól hogy te tapló paraszt maradsz, nem lehet veled beszélni és mindent elutasítasz ami neked nem tetszik, attól még nem lesz emelkedettebb a kapcsolat színvonala.


Másrészt, ha kifognál egy értelmes, megértő stb pasit, akkor meg a te alja szinted határozná meg az ő kapcsolatát.


Bocs, feltételeztem hogy nő vagy, ha nem akkor cseréld le a nemeket megfelelően a válaszomban :D

2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

József Attila válasza:


KÉT HEXAMETER


Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.

2015. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, hasonló helyzetben vagyon én is... nagyon sokat tettem a saját személyiségem fejlődéséért, de a környezetem ugyanúgy él abban a posványban, amiben korábban én is....

Hogy mit lehet tenni? A helyükön kezelni ezeket az embereket, tartani a három lépés távolságot és olyan embereket keresni, akik értékelnek. Borzasztóan nehéz, mert nagyon kevés olyan ember van, aki világosan kommunikál, rendelkezik kellő önismerettel és empátiával, de azért akadnak. A feladat adott: őket kell megtalálni. Barátnak, társnak...


Kortól, nemtől függetlenül. Én már "pótanyukát" is választottam az eredeti mellé, akivel sokkal de sokkal jobban érzem magam és aki értékel és elismer. ;)

2015. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, hogy attól, hogy te alkalmazkodsz mások defektes működéséhez, neked nem lesz jobb... tapasztalat, hogy IDŐVEL a defektes működésűeknél is el lehet érni némi eredményt (nem mindenkinél, de lesznek köztük, akik elkezdenek értékelni és tisztelni azért, mert te JÓL működsz). És ezek az eredmények kárpótolnak majd a nehézségekért! ;) Hidd el, hosszú távon megéri!
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!