Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak az emberek a mai...

Hogy tudnak az emberek a mai világban bízni egymásba, avilágba, a helyzetekbe, és milyen mértékig?

Figyelt kérdés

Ha csak egy egész kicsit is,pl a postàsba hogy hozni fogja a vàrt pénzt,vagy a kapcsolatokba,hogy tudsz bizalmat fektetni egy emberbe,aki idôvel megbànt,cserben hagy,megalàz..hogy tudtok bìzni,hogy nem féltek ,hogy lehet lazàn venni azt ami a legfontosabb...hogy tudsz ràbizni bàrmit is valskire hogy ne éljen vissza veled,az érzéseiddel,vagy egy munkaviszonyban...ne szépìtsük mindenki visszaél mindennel azt a vilàgot eljük,a rombolàs,az önzés,a kàrokozàs,az önös érdekek...pedig a bizalom az egyedüli épìtô ..kérlek segitsetek,mert nem tudok màr bìzni,sehol,senkiben,semmiben,ez pedig elenegdhetetlen feltétel a sikerhez...nem értem miért él vissza vele mindenhol mindenki..több csalódàst màr nem tudok viselni...

Kérlek ne mondjàtok hogyne bizz senkiben..mert enélkül nem lehet élni,életet épìteni...

Hogy csinàljam?



2015. febr. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
He ezt sugárzod benned sem bíznak mások és így kezelnek továbbra is. Velem nem szoktak iylenek történni. Én ismerek pl.rendes bojlerszerelőt akkor jön mikor mondja, jól dolgozik, nem vág át. A barátomban sem csalódtam. És van jó pár ember, akikben nem. Nem hiszem el hogy a családod is ilyen és senkiben nem tudsz bízni. Annyi rossz nem történhet egy emberrel.....Próbálj meditálni, pozitívan gondolkozni, másképp nem fogszu normális emberekkel találkozni. Neked is nyitnod kell mások felé. Teszem azt teszel pl. kis szívességet pl. buszo átadod a helyet és az emberek hálásak, mosolyogva megköszönik. EGyszer csak majd neked is fognak apró szívességeket tenni. De ahhoz azt is kell elvárni.
2015. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy ìrtàl akkor te szerencsés vagy...:(

A csalàdomban bizom velük semmibaj sôt,értük az életemet,de màsba,,korombeliekbe nem ...ha bizonyìt is valaki,max addig tart amig nem ver àt,nem lép le...miest fontosabb neki valami nàlam màr nem létezem,és ez minden területen az életemben ìgy van..tudom sokan vannak ìgy,azért is mondtam,hogy szerencsés vagy...pont ezaz tul önzetlen vagyunk és ezt szoktàk kihasznàlni...aljasul...pedig nem ejtettek a fejemre..lehet bennem van a rossz emlékek,de nem hiszem,hogy eleve úgy àllok hozzà...màr ott tartok,hogy màr nem érdekel semmi,és senki annyian megtették

2015. febr. 5. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem igazán bízom senkiben, csak abban aki kiérdemli. Nekem is vannak ilyen barátaim, akiknek csak akkor vagyok jó hogy segíteni kell, másképp teljesen elfelejtenek és kaksiznak rám. Így én is kaksizok az ilyenekre teljes mértékben, és máris jobb az életem. Aki pedig még olyan szerencsés hogy nem érte csalódás, azt egyszer biztos fogja, de akkor hatalmas. egyébként korod? eléggé megbántottnak tűnsz.
2015. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!