Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami gond lenne velem? 22L

Valami gond lenne velem? 22L

Figyelt kérdés

2 szenvedelyem van. Az egyik a vasarlas(ruha, cipo, parfum...), mint minden lanynak, a masik pedig az olvasas.

Ezzel nem is lenne olyan gond, viszont az utobbi sokkal tobb a konyv, amire azt mondom, hogy megveszem, elolvasom, mint a ruha, amire ranezek, es azt mondom, hogy ez kell.


2015. febr. 5. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Gond van veled, amiért arra gondoltál, hogy ez gond lehetne.
2015. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Most konkrétan nem tudom mi a gond.
2015. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi? Szerintem az csak jó, ha több könyvet veszel, mint ruhát.
2015. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy gond, ha azt hiszed, hogy minden lány szenvedélye a vásárlás.
2015. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ne költs annyi pénzt könyvekre, 1-2 hónap múlva meglesz a könyvtárban, így másra fordíthatod. Én is így szoktam, nagy könyvmoly vagyok! Úgyis általában egyszer olvasod el + sok hely kell nekik :)
2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem szenvedélyem a vásárlás lány létemre.Mondjuk tény,hogy nem szeretem a tömegeket a boltokban,de hogy felpróbálj vmit öltözködni kell(kabát,pulcsi,poló le majd fel)...ááá nem.. nyáron még okés :D

Akkor mostanában vannak olyan ruhák,hogy meglátom nem vagyok tőlük elájulva.Vagy pedig ha van pénzem semmit nem találok ha nincs money akkor persze rengeteg ruhát tudnék venni.


Amúgy nem gond,mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Én pl a pénzem jó részét nem magamra költöm,hanem a kutyáimra :)


Te kerested meg ha neked nincs szükséged ruhára és inkább könyvet veszel,tedd azt. Én is inkább már akkor veszek ruhát,cipőt ha szükséges(kilyukadt,elhasználódott,nagy lett vagy kicsi,mert hol 45 kg vagyok hol 53)

2015. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az edzés még bekerülhetne a képletbe.

könyvesbolt helyett meg könyvtár és nem csak a szórakoztató irodalom,hanem egészséges étrend,paleo,szálkásító étrend,edzésekről szóló,ismeretterjesztő.

2015. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti van valami gond

Menj el a Harrodsba jo sok penzel es tuti megoldodik

2015. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!