Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú az osztályban,...

Van egy fiú az osztályban, most ismertem meg év elején. Észrevettem, hogy csomószor ha beszélünk vagy valami, akkor rám néz és kinyújtja a nyelvét oldalra. Ez jelent valamit? :D

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz, nem hallottam ilyenről. De inkább egy szokásnak tűnik. Lehet hogy másra is nyelvet ölt, csak azt te pont nem látod. De ha ilyen kérdést tettél fel lehet azt jelenti hogy neked tetszik.
2013. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a nyelvnyújtás. Lehet, hogy csak ökörködik, poénkodik, mint a :P hangulatjel. De ha nyalogatja is a száját, akkor meg kb. felhívés keringőre. De lehet, hogy csak elfeledkezik magáról és ez egy hülye szokása.
2013. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igazából mindenki szerint közeledik hozzám, de ennek nem tulajdonítottam nagy jelentősséget,mert szerintem ez nem igazán van így,de mindenki más szerint meg így van :D
2013. szept. 14. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyelv önkéntelen kiöltése, ha csak kicsit lóg ki a szájból, általában figyelemkoncentrációra utal, tehát érdekled őt olyankor.


...persze lehet h csak bebeszélem magamnak, és igazából ki akar nyalni téged. ;-))

2013. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!